Nuk eshte per mua (Nije Za Mene)

Serbisch

Nije Za Mene

On ljubi me
a ja suva kao barut
al' priznajem
vredelo je svaku paru
 
Da me vidis s njim
i da osetim
kako goris
pamet da ti pomerim
 
REF. 2x
On je lep, on je mlad
njega zna ceo grad
on je majstor za zene
 
On je zdrav, on je prav
on je moj, on je Bog
ali nije za mene
 
Pusticu srce
da mi pukne na dvoje
jedino ti znas
tajno dugme na koje palim se
al' neka te jos malo
 
On mazi me
a ja kao santa leda
to pali me
kad me tvoje oko gleda
 
Kad me vidis s njim
to da osetim
kako goris
pamet da ti pomerim
 
REF. 2x
On je lep, on je mlad
njega zna ceo grad
on je majstor za zene
 
On je zdrav, on je prav
on je moj, on je Bog
ali nije za mene
 
Pusticu srce
da mi pukne na dvoje
jedino ti znas
tajno dugme na koje palim se
al' neka te jos malo
 
Von CandylandCandice am Mo, 07/12/2009 - 03:39 eingetragen
Zuletzt von Miley_Lovato am Di, 21/03/2017 - 21:17 bearbeitet
videoem: 
Align paragraphs
Albanisch Übersetzung

Nuk eshte per mua

Ai me puth
Por jam e thate si baruti
Por e pranoj
Ia vlejti cdo qindark
 
Dhe me shikon me te
Dhe e ndjej
Sesi digjesh
Sesi ta cmendi koken
 
Ref.
Ai eshte i bukur,eshte i ri
I gjith qyteti e njeh
Ai eshte mjeshter per grate
 
Eshte i shendoshe,ai eshte i duhuri
Eshte i imi,ai eshte nje zot
Por nuk eshte per mua
 
Do ta lejoj zemren time
te shperthej ne dysh
Vetem ti e din
butonin sekret me te cillen ndizem
Por do te pres qe te vuajsh edhe pak
 
Ai me perkedhel
Por un jam si nje ajsberg
Ai me ndez
Kur syt e tua me shikojne
 
Kur me sheh me at
Dhe e ndjej
Sesi digjesh
Sesi ta cmendi koken
 
Ref. 2X
Ai eshte i bukur,eshte i ri
I gjith qyteti e njeh
Ai eshte mjeshter per grate
 
Eshte i shendoshe,ai eshte i duhuri
Eshte i imi,ai eshte nje zot
Por nuk eshte per mua
 
Do ta lejoj zemren time
te shperthej ne dysh
Vetem ti e din
butonin sekret me te cillen ndizem
Por do te pres qe te vuajsh edhe pak
 
Von dj_arber am So, 18/12/2011 - 20:55 eingetragen
Bitte hilf mit, "Nije Za Mene" zu übersetzen
Kommentare