Luiz Ejlli lyrics

LyricsTranslationsRequests
Hëna dhe yjet dashurojnë AlbanianEnglish
Zjarr e ftohtë Albanian
Eurovision Song Contest Athens 2006
English
French
Luiz Ejlli featuring lyricsTranslations
Juliana Pasha - Një jetë AlbanianEnglish
Comments