Dhoma 22

Serbian

Soba 22

Pokloni mi sebe do jutra
potrosi me, ljubi me svuda
soba 22, tamo cekam te ja

Zagrli me, slazi ime
bez intime, ovo je sema za noc
nista licno, vezi slicno
nesebicno talenat pokazi mi svoj

Sluti moje usne vrele
grudi zele nocas da pamtim te ja
daj da gorim, da izgorim
da se borim sama sa sobom za kraj

Ref. 2x
Alkohola tona, pomalo hormona
soba k'o bombona
tvoja sam, tvoja sam
to znas, to moras da znas

Video
See video
Try to align
Albanian

Dhoma 22

Dorezoju tek un deri ne mengjes
shfrytezom,puthme kudo
ne dhomen 22,aty te pres

Perqafom,gjenjej per emrin tend
pa intimitet,ky eshte plani yne per sonte
asgje personale,te dy e duam te njejten gje
vetmohues,tregomi talentet e tua

Ndjeji buzet e mia te nxehta
gjoksi im i nxeht don qe te te kujtoj sonte
Ndizem,dhe lerme te digjem e tera
qe te lujftoj me veten time deri ne fund

Ref. 2X
Tonelata alkohol,pak hormona
kjo dhome eshte ideale
jam e ytja,jam e ytja
ti e din!kete duhet ta dish.

Submitted by dj_arber on Thu, 17/11/2011 - 20:20
thanked 1 time
Guests thanked 1 time
0
Your rating: None
More translations of "Soba 22"
Serbian → Albanian - dj_arber
0
Comments