Letra de nje vit e shtat dit

Albanés

nje vit e shtat dit

Ty Të Kam Dashtë,dhe Vetëm Ty Me Vite,
Ktu Në Zemër Të Kam Mbajtë.
Unë Kam Mendu,që Do Të Mundem Me T'harru,
Oh Sa Keq Jam Mashtru.
Shumë Kam Gabu,vehten E Kam Gënjyer,
Dhe Nji Dashuri E Kam shkatrru

ref
O qe 1 vjet e 7 dit une qdo nat ti dua ata dy sy oo
qe 1 vjet e 7 dit un skam guxu as met tregu qe te du oo
kurr hallall qe zemren sta kam dhon

Gjithmon kam qene jam veq e jotja dhe deri nfund te botes do te jem
i dua ata sy qe vezullojn kur me shohin un te dua vetem ty
sa kam gabu veten ekam genjy edhe nje dashuri ekam shkatrru

Publicado por Invitado/a el Sáb, 14/11/2009 - 20:17
Las traducciónes de "nje vit e shtat dit"
Adelina Ismajli: Top 6
Comentarios