Take Me

Albanski

Me merr

Tingulli 3nt:Po dokesh mir qe menon edhe qaq sam don
Shum mir po tingllon veshur me lui vuiton
Mos lyp pi meje bejbi, qa po menon
Spo du mo telefon thuma live qe pom don Zemer
a munesh me dal niher veq me mu Krejt qa kom ti thom e
krejt qa ki mi thu
Zemer, un po thom kshtu, nuk muj me lon Thjesht
po du me nxon per tmir per teton po Du

o sa munesh me mo pershtat po du po du Se po du ma shum se per nje nat
po du po du Me dal me ty po du met marr un ty
po du veq Me ty mi qel kta kater sy

Soni: Sa i sigurt je qe mund te vij ,
Sa i sigurt je qe mundem te humb
Sa e sigurt jam qfar je ti jee pse pres te me Japesh me shum
E di kush edhe me vjen te them mos me prit me
E di cfar mos vonoo dhe dil e me merr me merr

Reff:2x
sweetheart, i'm telling you everything, starting at the first thing
i'm changed, and only from you
you look good, from the side, back and front
tell me i want to know
?
i found myself from you
?

Tingulli 3nt:Gjithmon po menoj qe kemi nje Problem un, ti, shoqja jote edhe shoki jem
Keq, mir e verteta o rren deshtem a nuk Deshtem po menojm per ni sen,
Besom pa ty mdoket qyteti that,
Besom kam qef met pa cdo nat ,
Besom qa po flas po du ti mi pas te qart
Po du me pershpejtu sa ma pak mi zgjat
Zemer qashtu bon gjithqka meter xeher
Pom turbullon sa her pot sho en sheher
Fillimisht po shihemi veq un me ty
Perfundimisht besom gjithqka mir ka mu kry

Postavljeno od Demetra u Pet, 01/01/2010 - 00:00
 Pokušajte poravnati
Engleski

Take Me

you look good, and thinking how much you love me
sounds good, you're dressed in louie vuitton
don't beg anything from me baby, what are you thinking about
don't wanna talk on the phone, you say you want me with you sweetheart
will you go out with me once, so i can tell you all that i want to say to you
everything you want to say
sweetheart, i'm saying this, i can't play simple

you've made me quickly adapt to you, i want you more then just for a night
i want to go out with you, i want to take you out
i only want to open my eyes with you

you're so sure that i'll go(with you)
you're so sure that i'll lose
i'm sure i know what you're about, you're the reason i'm waiting for more
i know who, and it makes me want to say don't wait for me
i know what, don't be late and get out, and take me

Tngulli3nt: Zemer po ti them krejt nga e para
Soni:Jam tjeter dhe vetem nga ti
Tingulli 3nt:Mir po dokesh anash permas e perpara
Soni:Me thuaj dua ta di
Tingulli 3nt:Po ti kqyri buzt edhe fustanin me lara
Soni:Veten e gjeta tek ti
Tingulli 3nt:Cdo nat po bojm gara unл perpas ti perpara

i always think that we have a problem, you and I, you're friend and my friend
bad, (but)the truth is good, is it a lie that we wanted or we didn't i thought for a second
believe me, without you the city seems dry
believe me, i want to see you every night
believe me, i want you to know what 'm saying is real
i want to lengthen our time together
?
?
at the beginning we see each other
in the end believe me, you're what i wanted

Postavljeno od Balkaneuro u Pet, 01/01/2010 - 00:00
zahvaljeno 2 puta
Gost zahvalio 2 puta
Komentari