Une dua

Francuski

Je veux

 

Lyrics removed on request of copyright owners

Postavljeno od Frenchlations u Pon, 20/09/2010 - 16:16
See video
 Pokušajte poravnati
Albanski

Une dua

Versions: #1#2

Nese me jepni nje suite ne Hotelin Ritz, nuk e dua
bizhu Channel, nuk i dua
me jepni nje limunzine, c'te bej me te?
me jepni shoqerues(personel,staf), cfare te bej me ta?
me jepni nje rezidence ne Neufchatel...s'ben per mua
dhe po me ofruat Kullen Eifel, c'te bej me te?

Une dua dashuri, lumturi dhe shpirt te mire
s'jane paret e tua qe me bejne te lumtur
une dua te vdes me nje dore ne zemer
eja te shkojme sebashku , te zbulojme lirine time.
harroji te gjitha paragjykimet, mireserdhe ne realitetin tim.

Jam e tejngopur me sjelljen tende fine, eshte shume per mua
une ha me duar...une keshtu jam!
Une flas me ze te larte dhe jam direkte, me fal
le t'i japim fund hipokrizise,mjaft me kaq
jam e lodhur nga e folura me dy kuptime
shikome,une as nuk jam e merzitur fare me ty,une keshtu jam.

Postavljeno od Translator44 u Sub, 17/03/2012 - 02:28
zahvaljeno 15 puta
KorisnikTime ago
BeFree2 godine 51 tjedan
Guests thanked 14 times
Više prijevoda od "Je veux"
Francuski → Albanski - Translator44
Komentari