Ah, e dashura ime! [ Ah Koritsi Mou (Αχ κορίτσι μου) ]

Albán translation

Ah, e dashura ime!

Versions: #1#2
Me ke munguar dhe sot do ta mesosh se sa
kur te vish fshehurazi do te ta them
prita per ty te vije e ne sy te me shikoje
te te kerkoja cfare me shume deshiroja...
 
Ah e dashura ime!
Nen tingujt e zemres time
sot ti kerce
Vishi trupit tim krahe engjelli,
qe te arrij deri tek dera e Parajses
 
Ah, vajza ime!!!
Te tuat (jane) gjithcka e pazbuluar e shpirtit tim
i fsheha ne nete te pagdhira.
qe asnje mos ti shohe pervec teje.
 
Kam pritur kaq gjate qe te vije ne jeten time
une te prisja, te therrisja
ketu te qendrosh mos te kalosh e te ikesh ...
 
Kűldve: Translator44 Szombat, 17/03/2012 - 02:38
thanked 6 times
Guests thanked 6 times
Görög

Ah Koritsi Mou (Αχ κορίτσι μου)

Videó megtekintése
Hozzászólások