Euforia (Euphoria)

Euforia

Pse
Pse smund te zgjas ky moment pergjithmon
Sonte
Perjetsija eshte dere e hapur sot
Jo
Mos ndal te besh gjerat qe ti i ben
Mos shko
Ne qdo frymarrje ti je fryma qe qe marr

Euforia
Deri kohes ti vij fundi
Nga tani, vetem une dhe ti
Ne po shkojm la-a-a-a-a-art
Euforia
Nje perjetsi e gjith artit
Dashuri ne zemra cdo dite
Ne po shkojm la-a-a-a-a-art

Jemi ketu
Jemi te vetem ne tere kete bote
Jemi te lire
Ku dashuria eshte liri mbizoteron
Pergjithmon, dhe gjithnje sebashku
Ne pafundsi ne do lundrojme
Jemi larte, dhe me larte, dhe me larte,
Po vazhdojm ne te dashurojme

Euforia
Deri kohes ti vij fundi
Nga tani, vetem une dhe ti
Ne po shkojm la-a-a-a-a-art
Euforia
Nje perjetsi e gjith artit
Dashuri ne zemra cdo dite
Ne po shkojm la-a-a-a-a-art

Pergjithmone ne lundrojm per ne pafundsi
Jemi larte, do vazhdojm me kete dashuri

Euforia
Euforia
Ne po shkojm la-a-a-a-a-art
Euforia
Nje perjetsi e gjith artit
Dashuri ne zemra cdo dite
Ne po shkojm la-a-a-a-a-art

Euforia
Euforia
Ne po shkojm la-a-a-a-a-art

Kűldve: altin Péntek, 22/06/2012 - 18:49
Eredeti:
thanked 6 times
FelhasználóTime ago
dajana0122 év 35 hét
Miley_Lovato3 év 28 hét
dj_arber3 év 29 hét
Guests thanked 3 times
Angol

Euphoria

Video Lyrics
Videó megtekintése
Please help to translate "Euphoria"
Hozzászólások