Кад би знао колико те волим (E ta dishë sa shumë të dua)

Albanese

E ta dishë sa shumë të dua

 
Çdo mëngjes kur diellin shoh,
ty të mendoj.
Ti se di pa ty i dashur,
jo nuk jetoj.
 
Sonte të kërkoj -- ku je?
Prapë të vetme mos më le
Në këtë ëndërr që s'mbaron, dhe më mundon.
 
E ta dish sa shumë të dua
Do të rije veç me mua.
Dua të ndjej buzët e tua
Fjalët që vetëm ti mi thua.
 
I hap sytë dhe them me vetë,
Drita je ti.
Nuk e dua këtë jetë
Pa dashuri.
 
Postato da Balkaneuro Mar, 02/12/2008 - 15:21
Vedi il video
Align paragraphs
traduzione in Serbo

Кад би знао колико те волим

Versioni: #1#2#3
Сваког јутра када видим сунце,
помислим на тебе.
ти и не знаш да без тебе, љубави,
не, ја не живим.
 
Вечерас те тражим - где си?
Не остављај ме саму поново
У овом сну без краја, који мучи.
 
Кад би знао колико те волим
Остао би са мном.
Волела бих да осетим твоје усне
И речи, које ћеш само мени рећи.
 
Отварам очи и говорим себи
да ти си моје светло.
Не желим овај живот
без љубави.
 
Postato da Jesenjin Gio, 28/06/2012 - 23:44
ringraziato 8 volte
UtenteTempo fa
LMNLMF2 anni 45 settimane
Ospite3 anni 6 settimane
AI-DESIGN3 anni 46 settimane
Gli ospiti hanno ringraziato 5 volte
5
La tua valutazione: Nessuno Media: 5 (3 voti)
UtentePubblicata da
LMNLMF2 anni 45 settimane
5
Shumeee3 anni 47 settimane
5
Dashuria3 anni 47 settimane
5
Commenti
LMNLMF     luglio 11th, 2013
5

Prelepo Smile)