NJE GJE (One Thing)

Albanês translation

NJE GJE

Jam munduar te rija I qete
Por kur te shiqoj
S’mundem te jem trim asnjeher
Sepse ti me ben qe zemra ime te rrah shpejt

Goditem nga qielli I larte
Ti je kriptoniti im
Ti me ben te ndjehem I dobet
Yeah, I ngrire dhe s’mund te marr fryme

Me duhet te jap dicka tani
Sepse vdes vec te bej qe ty te shohesh
Se te dua ketu me mua tani
Sepse ty e ke at gjene

Pra, dil jashte, dil jashte kokes time
Dhe bjer ne krahet e mia me mire
Une nuk e dij, une nuk e dij, nuk e dij cka eshte
Por me duhet ajo gjeja
Dhe ty e ke at gjene

Tash une ngjitem neper mure
Por ti as qe e veren
Se une jam duke u cmendur
Cdo dite e cdo nate

Me duhet te jap dicka tani
Sepse vdes vec te bej qe ty te shohesh
Se te dua ketu me mua tani
Sepse ty e ke at gjene

Pra, dil jashte, dil jashte kokes time
Dhe bjer ne krahet e mia me mire
Une nuk e dij, une nuk e dij, nuk e dij cka eshte
Por me duhet ajo gjeja
Dhe ty e ke at gjene

Pra, dil jashte, dil jashte kokes time
Dhe bjer ne krahet e mia me mire
Une nuk e dij, une nuk e dij, nuk e dij cka eshte
Por me duhet ajo gjeja
Dhe ty e ke at gjene

Ti e ke at gjene

Dil jashte, dil jashte kokes time
Dhe bjer ne krahet e mia me mire

Pra, dil jashte, dil jashte kokes time
Dhe bjer ne krahet e mia me mire
Une nuk e dij, une nuk e dij, nuk e dij cka eshte
Por me duhet ajo gjeja
Dhe ty e ke at gjene

Pra, dil jashte, dil jashte kokes time
Dhe bjer ne krahet e mia me mire
Une nuk e dij, une nuk e dij, nuk e dij cka eshte
Por me duhet ajo gjeja
Dhe ty e ke at gjene

Submetido por Infinity_disaster em Quinta-feira, 31/05/2012 - 21:01
Agradeceu 6 vezes
Usuário
dajana0123 anos 3 semanas
Convidados agradeceram 5 vezes
Comentários
dajana012     abril 15th, 2013

thank u very much..Smile