Bej dicka (Kane kati)

  • Artist: Glykeria (Γλυκερία Κωτσούλα)
  • Album: Όλα μου τα μυστηκά
  • Cântec: Kane kati 2 traduceri
  • Traduceri: Albaneză #1, #2
Greacă

Kane kati

 
Η μοναξιά μου είναι φωτιά που καίει
και η καρδιά μου τώρα για σένα κλαίει.
Λείπεις απόψε κι η ζωή μου είναι άδεια
και δεν αντέχω άλλο τα θλιμμένα βράδια.
 
Κάνε κάτι, χάνω τον κόσμο, χάνω,
κάνε κάτι, τώρα στην τρέλα φτάνω,
κάνε κάτι, κι ό,τι μου πεις θα κάνω
κι ας πεθάνω.
 
Κι απόψε δρόμους ψάχνω για ν' αποδράσω,
να βρω πού είσαι θέλω και να σε φτάσω.
Τα όνειρά μου όλα σβήνουν ένα-ένα,
μόνη να ζήσω δεν μπορώ χωρίς εσένα.
 
Κάνε κάτι, χάνω τον κόσμο, χάνω,
κάνε κάτι, τώρα στην τρέλα φτάνω,
κάνε κάτι, κι ό,τι μου πεις θα κάνω
κι ας πεθάνω
 
Last edited by Miley_Lovato on Vineri, 15/04/2016 - 20:20
Align paragraphs
traducere în Albaneză

Bej dicka

Versiuni: #1#2
Vetmia ime eshte zjarr qe djeg(flake qe pervelon)
dhe zemra ime per ty vajton
mungon sot dhe jeta ime eshte bosh
dhe s'i duroj dot mbremjet e trishtuara
 
Bej dicka,
po humbas boten perreth
bej dicka
tani ne cmenduri po arrij
bej dicka dhe cfare te me thuash do bej
dhe le te vdes
 
Sot rruge kerkoj
qe te arratisem
te gjej ku je dua e te t'arrij
endrrat e mia te gjitha nje nga nje
vetem te jetoj s'mundem pa ty
 
Postat de Translator44 la Sâmbătă, 17/03/2012 - 02:11
1 (de) mulțumiri
Guests thanked 1 time
Mai multe traduceri ale cântecului „Kane kati”
Greacă → Albaneză - Translator44
Comentarii