Bej dicka (Kane kati)

  • Исполнитель: Glykeria (Γλυκερία Κωτσούλα)
  • Альбом: Όλα μου τα μυστηκά
  • Песня: Kane kati 2 перевода
  • Переводы: Албанский #1, #2
перевод на Албанский

Bej dicka

Версии: #1#2
Vetmia ime eshte zjarr qe djeg(flake qe pervelon)
dhe zemra ime per ty vajton
mungon sot dhe jeta ime eshte bosh
dhe s'i duroj dot mbremjet e trishtuara
 
Bej dicka,
po humbas boten perreth
bej dicka
tani ne cmenduri po arrij
bej dicka dhe cfare te me thuash do bej
dhe le te vdes
 
Sot rruge kerkoj
qe te arratisem
te gjej ku je dua e te t'arrij
endrrat e mia te gjitha nje nga nje
vetem te jetoj s'mundem pa ty
 
Добавлено Translator44 в сб, 17/03/2012 - 02:11
поблагодарили 1 раз
Гость поблагодарил один раз
Греческий

Kane kati

Η μοναξιά μου είναι φωτιά που καίει
και η καρδιά μου τώρα για σένα κλαίει.
Λείπεις απόψε κι η ζωή μου είναι άδεια
και δεν αντέχω άλλο τα θλιμμένα βράδια.
 
Κάνε κάτι, χάνω τον κόσμο, χάνω,
κάνε κάτι, τώρα στην τρέλα φτάνω,
κάνε κάτι, κι ό,τι μου πεις θα κάνω
 

Дальше

Еще переводы "Kane kati"
Греческий → Албанский - Translator44
Комментарии