Dhoma 22 (Soba 22)

перевод на Албанский

Dhoma 22

Dorezoju tek un deri ne mengjes
shfrytezom,puthme kudo
ne dhomen 22,aty te pres
 
Perqafom,gjenjej per emrin tend
pa intimitet,ky eshte plani yne per sonte
asgje personale,te dy e duam te njejten gje
vetmohues,tregomi talentet e tua
 
Ndjeji buzet e mia te nxehta
gjoksi im i nxeht don qe te te kujtoj sonte
Ndizem,dhe lerme te digjem e tera
qe te lujftoj me veten time deri ne fund
 
Ref. 2X
Tonelata alkohol,pak hormona
kjo dhome eshte ideale
jam e ytja,jam e ytja
ti e din!kete duhet ta dish.
 
Добавлено dj_arber в чт, 17/11/2011 - 20:20
поблагодарили 1 раз
Гость поблагодарил один раз
Сербский

Soba 22

Pokloni mi sebe do jutra
potrosi me, ljubi me svuda
soba 22, tamo cekam te ja
 
Zagrli me, slazi ime
bez intime, ovo je sema za noc
nista licno, vezi slicno
nesebicno talenat pokazi mi svoj
 

Дальше

Комментарии