Une dua

француски

Je veux

 

Lyrics removed on request of copyright owners

Видео снимак
See video
Try to align
албански

Une dua

Верзије: #1#2

Nese me jepni nje suite ne Hotelin Ritz, nuk e dua
bizhu Channel, nuk i dua
me jepni nje limunzine, c'te bej me te?
me jepni shoqerues(personel,staf), cfare te bej me ta?
me jepni nje rezidence ne Neufchatel...s'ben per mua
dhe po me ofruat Kullen Eifel, c'te bej me te?

Une dua dashuri, lumturi dhe shpirt te mire
s'jane paret e tua qe me bejne te lumtur
une dua te vdes me nje dore ne zemer
eja te shkojme sebashku , te zbulojme lirine time.
harroji te gjitha paragjykimet, mireserdhe ne realitetin tim.

Jam e tejngopur me sjelljen tende fine, eshte shume per mua
une ha me duar...une keshtu jam!
Une flas me ze te larte dhe jam direkte, me fal
le t'i japim fund hipokrizise,mjaft me kaq
jam e lodhur nga e folura me dy kuptime
shikome,une as nuk jam e merzitur fare me ty,une keshtu jam.

Поставио/ла: Translator44 У: Субота, 17/03/2012 - 02:28
захваљено 15 пута
КорисникTime ago
BeFree2 године 34[1] недеље
Guests thanked 14 times
0
Ваша оцена: None
Више превода за "Je veux"
француски → албански - Translator44
0
Коментари