Dashuria ime (Ljubavi)

Arnavutça translation

Dashuria ime

Versiyonlar: #1#2
Dashuria ime, ne zemren time
ka nje vend ku une s'shkoj kurre
aty fle ti, Dashuria ime...
Sa kohe do te me duhet sa kohe qe te te harroj
nderkohe qe kam nevoje per ty?
 
Muajte Prill kaluan nxitimthi si trenat neper stacione
cdo gje dukej se kishte mbaruar
Ka kaq shume vende ku ne kurre s'kemi qene
po qe dikush tjeter te ka cuar t'i vizitosh...
 
Dashuria ime, ne deshem te benim shume gjera bashke
vetem kete gje ne nuk do ta kishim dashur
kjo s'duhej te kish ndodhur kurre
qe une te te humbisja ty
dhe ti te me humbisje mua
 
Dashuria ime, nese tek ti do te kete qene dikush tjeter,
do ta kisha kuptuar,sepse akoma te ndjej
sepse ti je imja Dashuria ime,
ne zemren time ka nje vend
ne te cilin kurre nuk shkoj...
ti fle aty...
 
Misafir kullanıcısı tarafından Pzt, 28/02/2011 - 08:41 tarihinde eklendi
2 teşekkür aldı
Kullanıcı Kadar önce
Translator445 yıl 1 hafta
Misafir 1 kez teşekkür etti
Sırpça

Ljubavi

Željko Joksimović: Top 6
KullanıcıGönderildiği tarih
Translator445 yıl 1 hafta
5
ekssyy5 yıl 36 hafta
5
Lejla_20116 yıl 5 gün
5
Yorumlar