Aşkım Benim (إلى الألبانية ترجم)

الإعلانات
إلى الألبانية ترجمالألبانية
A A

Dashuria ime

Zemra ime e thyer ne shpresen e fundit çeli lule
Dashuria jonë ishte një ëndërr dhe qetesi ne te prekur
Çfarë do bej un pa ty zemer, me kë ti ndaj dertet?
Dit e nate po qan zemra ime nga malli per ty
Dashuria ime engjulli im me thuaj pa ty qka te bej
Edhe nje dite pa te pare sikur ta dije se sa vuan zemra ime
Gjithmone me dashuria jane duart tona se bashku
Dashuria jonë e përjetshme do te fitoje ne kete histori
A po e kujton ate nate kur hena kur na pa neve buzqeshte
Te gjithe yjet e qiellit na dergonin dhurata
Çfarë do bej un pa ty zemer, me kë ti ndaj dertet?
Dit e nate po qan zemra ime nga malli per ty
 
تم نشره بواسطة umer.brruti.3umer.brruti.3 في الأثنين, 05/10/2015 - 18:48
التركيةالتركية

Aşkım Benim

التعليقات