الإعلانات

Puritaani (إلى الألبانية ترجم)

إلى الألبانية ترجمالألبانية
A A

Puritan

Më trego disa stile numrash që nuk të jap asnjë
Do t'i fus aty dhe do filloj t'i mjel plehrat, "Oh, Zoti im."
Epo, eh! Hoijan homan kështu.
kopili Puritan Hanibal eshte fundi i pemes
rabashiti puunu
# Është Gjithmonë Myshk, # # nuk ka ndryshuar kurrë. #
të tjerë ende lehin në gjuhën finlandeze
art lesbikja nuk e di si funk apo si është të ndjesh erën e djersës
plus, ka metafora, si ato shkopat.
dhe do t'i japim fund foshnjërisë së përdhunuesve të ndyrë.
gjeje se çfarë kënaqësie e madhe " epo?"
djali rrëzon ulukousi kuotte me një goditje të fortë.
mendo për turpin, e meriton këtë?
sigurisht, nëse nuk merr asgjë.
kjo nuk është shitje apo shitje. nga ajri.
një mace që i përket elitës absolute may tirpas
sepse gjithmonë ka dikë që përballet dhe ndjek grindjet
çdo ditë, nuhatje dhe zhurmë
"Oh, dreq!!"dhe emcii pas një rënie tjetër
Hej, maskara i vogël! salo është kundër vanaha Dhelprës.
Hanibali i starkut thotë bull.
direkt nga Rollo është një i çmendur niko Harri Poyhtari.
mesazhi i jollon reperit që godet pas shpine
merr helikat anësore dhe nuk do të hash.
 
Cyrus:
Puritan!
mos e fut kokën në vrimë.
Puritan!
prapa shpinës sime, unë jam duke dhjerë .
Puritan!
Kur të jesh e shtrënguar, do të jetë e vështirë.
Në Shtëpinë osse sakki quhet Firebearers
 
Më kanë ardhur në majë të hundës Ata Puritanët.
atëherë duhet të shpjegosh se kur dhe kush është në krye.
dhe kur varka zbret në plazh vajzat dhe djemtë bërtasin .
"E sheh se kush po e lëkund RABIN në varkë?""
sose pot shpërthyes spit shpërthyes
Macja e Laisë perëndimore, z. repist.
gjithmonë në errësirë kur dal nga dera.
banda ikën nga larg, fytyrat e tyre duken si çdo gjë tjetër
Më ka ardhur në majë të hundës një hoper.
gardërobë që ecën plot me flluska.
Puritan i mallkuar, me të cilin do të shtirem si kolomos.
Po marr dy gjëra inine dhe vdekjen e saj.
shikoje këtë tipin, ai është seksi si murgeshë në dollap.
kjo është një lojë topash nëse idiotët nuk rrokullisen
ai plehra nuk do të më kapë, kështu që unë do të bëj Puritanin.
Nëse të pëlqen apo jo E dëgjon Hanibalin.
# cdo burre qe gjuan mut deri ne mengjes #
vazhdo dhe mos ndalo kurrë.
në shtëpi, një ekip I Ushtarëve Më të mirë Të Zjarrit!
Dhe Hanibali është në favor të rolloslangut.
 
Cyrus
 
شكراً!
تم نشره بواسطة HÜSEYİN ARDA KOÇAKHÜSEYİN ARDA KOÇAK في الأحد, 09/05/2021 - 14:40
Added in reply to request by SicariaSicaria
الفنلندية
الفنلندية

Puritaani

ترجمة اسم الأغنية
الألبانية HÜSEYİN ARDA KOÇAK
التعليقات
Read about music throughout history