Samanta Karavella - Humbur

Advertisements
الألبانية
A A

Humbur

Nuk e besoja
Se do ndryshoja kaq shume
Nuk i tregoja
Sa shume e doja dhe une
Jo s'e kuptova
Pse me mungonte çdo dite
Veten genjeja
dhe sot ta dua kam frike
 
Ah-ha-ah A-ha-a...
 
REF. x2:
Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
E humbur jam une
I humbur je ti
 
Pse e urreja
ndjenjen qe kisha ne shpirt
Pse i besuam
ne njeri-tjetrit s'e di
Ditet kalonin
ato me sillnin tek ti
Jo s'e pranoja,
jo s'mund te ktheja tani
 
Ah-ha-ah A-ha-a...
 
REF. x2:
Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
E humbur jam une
I humbur je ti
 
E prape, e prape une di
Te them me fal
Per lotet e tu
per lotet e mi une kam faj
 
Ndaj... sa here...
 
REF. x2:
Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
E humbur jam une
I humbur je ti
 
تم نشره بواسطة KurdistanKurdistan في الأثنين, 18/12/2017 - 02:09
شكراً!thanked 3 times

 

Advertisements
فيديو
التعليقات