Advertisement

Miriam Cani - Shiu im

Албански

Shiu im

Nuk kam asnje re, dielli pervelon
Buzet me jane thare, ti vetem me sheron
Une e di sa etje kam per ty (ooo..)
Me mbulo si nje ujvar, beje si dikur
Uji ne sahare, yeah akull mbi lekure
Une e di sa etje kam per ty (ooo..)
‘Te dua’ me thoje, dhe nuk e di pse nuk te besova
Te lutem riktheje shiun tim, me furi
 
Le te bjere, pergjithmone
Le te bjere i lire, jam shkretetire nuk me mjafton
Le te bjere, pergjithmone
Je vetem ti, i vetmi shi qe me sheron
 
Nuk me mjafton nje lume, nuk me mjafton nje det
Je vetem ti dhurimi qe me kthen ne jete
Une e di sa etje kam per ty (ooo..)
E mbaj mend kur ishim nje
Pa ty zemer jam asgje
Pa ty digjem behem zjarr (Me shuaj, me shuaj)
‘Te dua’ me thoje, dhe nuk e di pse nuk te besova
Te lutem, riktheje shiun tim me furi
 
Le te bjere, pergjithmone
Le te bjere i lire, jam shkretetire nuk me mjafton
Le te bjere, pergjithmone
Je vetem ti, i vetmi shi qe me sheron
 
Come on bring it down ne kte moment
Come on bring it down ne kte moment
Jepi ti nje fjale ne kte moment
Come on bring the rain, come on bring the rain
Come on bring the rain, come on bring the rain
Come on bring the rain, come on bring the rain
 
Dua ty te ndjej
Dua ty te gjej
Une ty te ndjej
Ne çdo pike te ndjej
 
Ne çdo pike te ndjeej
Le te bjere, pergjithmone
Le te bjere i lire, jam shkretetire nuk me mjafton
Le te bjere, pergjithmone
Je vetem ti, i vetmi shi qe me sheron
 
Come on bring it down ne kte moment
Come on bring it down ne kte moment
Jepi ti nje fjale ne kte moment
Come on bring the rain, come on bring the rain
 
Пуснато от asasasw в Пон, 28/07/2014 - 03:53
Благодаря!

 

 

Advertisement
Miriam Cani: Топ 3
Моля, помогнете "Shiu im" да бъде преведена
Коментари