Evanescence - My Immortal (превод на Албански)

превод на Албански

Pavdekshmeria ime

Jam shum e lodhur nga te qenurit ketu
e penguar nga frikerat feminore
dhe nese duhet te ikesh
do te uroja qe vetem te ikje
se prezenca jote zgjati shum gjate
dhe nuk do me ler te qet
keto plage nuk duken te sherohen
kjo dhumbje eshte shume e vertete
eshte kaq shume sa koha nuk mund ta fshije
 
(Ref)
Kur ti qaje un ti fshija lotet
kur ti therisje une luftoja frikerat e tua
dhe une mbaja doren tende gjithe keto vjet
por ti akoma ke gjithcka nga une
 
Ti me pushtoje me driten tende rezellitese
por tani une jam e bllokuar nga jeta qe le pas
fytyra jote,gjuan endrat e lumtura
zeri yt, largoi tere arsyen ne mua
Keto plage nuk duken te sherohen
kjo dhimbje eshte shume e vertete
eshte kaq shume sa koha nuk mund ta fshije
 
Jam munduar kaq shume ti them vetes
qe ti ke ikur
Por megjithese ti je akoma me mua
une gjithmone kam qene vetem
 
Пуснато от annabrown в Съб, 24/12/2011 - 19:42
Добавен превод, изпълнявайки заявка, направена от blerta.gx
Английски

My Immortal

Още преводи на "My Immortal"
Албанскиannabrown
3
Evanescence: Топ 3
See also
Коментари