Noizy - NUMMER 1

  • Изпълнител/група: Noizy ( Rigels Rajku)
  • Гостуващ изпълнител: Zuna
  • Песен, изпълнявана и от: Azet
  • Преводи: немски
Реклама
албански
A A

NUMMER 1

[Part 2: Noizy]
Tu bo miliona dhe skena diploma, mmh
Sbojm teori por i praktikojna, mmh
Gangsterat na dojn per jeten qe bojna, OTR
Bitches be lovin' the gang, kan qef me nejt me kampiona
Hey shoki, ah
Ki kujdes ti ca fol shoki, ah
Kam cuna neper rrug shoki, ah
Me keta ne mes sbon mu fut shoki
Se nuk o mir tash, nuk t'njofim, ah
Nese s'fol money nuk folim, ah
Shtat shifra nese e firmosim
Shtat bitches and I'm still calling, yeah, I'm still calling
Like mirdita Melissa
Bytht e trasha dhe floket me rrica
Bojm qef po kurr nuk i ngjitna
Straight Hennessy kurr si perzijna
 
Публикувано от mellibshmellibsh в нед., 11/06/2017 - 11:11
Благодаря!получил/а 1 благодарност

 

Реклама
Видео
Преводи на „NUMMER 1“
Noizy: Топ 3
Коментари