Реклама

Моля, помогнете с превода на „100% Trent“

  • Изпълнител/група: Tingulli 3nt
  • Албум: Babes
  • Песен: 100% Trent
  • Заявка: албански → английски
албански
A A

100% Trent

Gheto gold po vjen si airoplan,
i n`xeht si vullkan, 100% urban,
per dosta jam jaran,
per femna jam taman,
ky osht veq 1 hit,
dhe 1000 tjer jon ne plan
secillen her ma mir
se heren e kalume,
perafersisht 100 kang
edhe 4 albume,
jom qai qe ki qef me kon haha,
n`xinum nese mundesh
mem n`xon,
i mir per familje
i rrezikshem per repera,
po jau perkujtoj
se qka kom thon herave tjera,
m'falni amatera
po per juve u mshel dera,
albumi jem po del
dilni mblidhni postera,
m'falni po skom
konkurenc nese mendon,
une jom qai qe femna jote
m'adhuron,
kurkush sum harron,
me kerkond sum zavendson,
hahahahha baba kur sdeshton,
 
na vina se na doni ngoni
treja rima ju i msoni knoni
na e bojm ju e ngoni se na jem
100% trent
 
Big Xig i rezikshem per armik,
qe 10 vjet n`ket loj
per shum repera alergjik,
kush um kritikon,
e di qe shum um n`gon,
qysh i du une femnat
ti repin tem e mson,
3 vjet pa album gati hupi repi,
baba records boni boom
po prap spo mushet gjepi,
prap te na o sefi
prap dihet kush osht shefi,
prap na kritikojn
na bojm muzik per qefi,
pam, pam, pam,
mundet me kerstit
moti posedojm
por do njerz qe se kan dit,
i kena krejt babes, babes
krejt i kena,
gjith publiku mi knon
se un kur nuk knoj refrena,
athu as si di, athu i kom harru,
ma shum kom une kong
sesa do qe ka n`gu,
jo kang po hite
qe jon ktu ka 100 vite,
na nuk kena plak,
po prodhojm qe shum vite
 
na vina se na doni n`goni
treja rima ju i msoni knoni
na e bojm ju e ngoni se na jem
100% trent
 
ghetto gold wouop,
big xig wouop,
E.P.J.R, vum vum vum
tingulli 3nt, uop
pozitiv uop baba records wuop
vum vum vum (qeshtu`h diqish)
 
na vina se na doni ngoni
treja rima ju i msoni knoni
na e bojm ju e ngoni se na jem
100% trent
 
Коментари