Ebru Gündeş - Seni Seviyorum (превод на Албански)

превод на Албански

Te Dua

As forca jote nuk eshte e mjaftueshme te te largoje prej meje
Zemra ime e plagosur nuk degjon
 
Edhe pse nuk me kupton, Nuk ka rendesi nese nuk me degjon
Nuk mund te dua dike tjeter, mos ma bej kete, i vetmi im, te lutem
 
Kujtimet jane mbyllur brenda teje
Fotot jane si forme e deshmise
Edhe Zoti eshte deshmitar
Eja dhe nxire veten nga une
Nese eshte kaq e thjeshte, me harro
Une do te mbetem e mallkuar
Te dua, Te dua shuuuuume.
 
Пуснато от Vilson Kulemani в Четв, 31/08/2017 - 13:47
Източник на превод:
Турски

Seni Seviyorum

Коментари