ivank23

снимка на ivank23
Име:
Иван | Ivan
Регистриран/а на:
11.01.2012
Роля:
Бивш модератор
Точки:
3009
Значки:
Interface translatorInterface translator
Принос:
255 превода, 17 транслитерации, получил/а 699 благодарности, изпълнил/а 68 заявки помогнал/а на 33 потребители, направил/а транскрипция на 45 песни, добавил/а 30 идиома, обяснил/а 16 идиома, написал/а 423 коментара
Езици
Роден език
македонски
Говори свободно
английски
Изучавал/а
френски, латински

255 превода, публикувани от ivank23, 17 транслитерации, публикувани от ivank23ДетайлиВсички преводи

Изпълнител/групаПреводЕзициКоментариИнформацияИнформацияsort descending
NipplepeopleУтре хърватски → македонски
thanked 1 time
хърватски → македонски
thanked 1 time
NipplepeopleФрка хърватски → македонски
получил/а 2 благодарности
хърватски → македонски
получил/а 2 благодарности
Antonia GigovskaNevreme македонски → транслитерация
получил/а 2 благодарности
македонски → транслитерация
получил/а 2 благодарности
Vlatko LozanoskiHope македонски → английски2
получил/а 8 благодарности
македонски → английски
получил/а 8 благодарности
Miro (Bulgaria)Leap over me български → английски
thanked 1 time
български → английски
thanked 1 time
Dimitar AndonovskiOstani македонски → транслитерация
thanked 1 time
македонски → транслитерация
thanked 1 time
Darko IlievskiLike I've fallen from Mars македонски → английски
thanked 1 time
македонски → английски
thanked 1 time
Florence + The MachineКосмичка љубов английски → македонскианглийски → македонски
Adrian GaxhaBrilliant македонски → английски
thanked 1 time
македонски → английски
thanked 1 time
KaliopiDonna македонски → английски2
получил/а 8 благодарности
македонски → английски
получил/а 8 благодарности
Emil ArsovA minute or two македонски → английски
получил/а 2 благодарности
македонски → английски
получил/а 2 благодарности
Emil ArsovSmile from the heart македонски → английски
получил/а 2 благодарности
македонски → английски
получил/а 2 благодарности
Emil ArsovLight македонски → английски
получил/а 2 благодарности
македонски → английски
получил/а 2 благодарности
MemorijaOur pictures македонски → английски
получил/а 2 благодарности
македонски → английски
получил/а 2 благодарности
Hari Mata HariЛејла босненски → македонски2
5
1 глас, получил/а 5 благодарности
босненски → македонски
5
1 глас, получил/а 5 благодарности
MemorijaFire under the stars македонски → английски
получил/а 2 благодарности
македонски → английски
получил/а 2 благодарности
Emil ArsovEverybody knows македонски → английски
получил/а 2 благодарности
македонски → английски
получил/а 2 благодарности
Toše ProeskiАко сакаш да ме оставиш английски → македонски
получил/а 7 благодарности
английски → македонски
получил/а 7 благодарности
NirvanaЧовекот кој го продаде светот английски → македонски
thanked 1 time
английски → македонски
thanked 1 time
Klapa s moraБеда хърватски → македонски
получил/а 2 благодарности
хърватски → македонски
получил/а 2 благодарности
AdeleКога бевме млади английски → македонски
thanked 1 time
английски → македонски
thanked 1 time
BØRNSЧувството английски → македонскианглийски → македонски
The Handsome FamilyДалеку од сите патишта английски → македонски
thanked 1 time
английски → македонски
thanked 1 time
Kanda, Kodža i NebojšaМајка ни е ноќта сръбски → македонски1
5
1 глас, получил/а 2 благодарности
сръбски → македонски
5
1 глас, получил/а 2 благодарности
Dan SpătaruДа пееме, гитаро моја румънски → македонски1
5
1 глас, thanked 1 time
румънски → македонски
5
1 глас, thanked 1 time
StijeneИма еден свет хърватски → македонски5
5
1 глас, получил/а 4 благодарности
хърватски → македонски
5
1 глас, получил/а 4 благодарности
Prima bandИлузија хърватски → македонски2
5
1 глас, thanked 1 time
хърватски → македонски
5
1 глас, thanked 1 time
Block outНајдолг е последниот час сръбски → македонски1
5
1 глас, получил/а 2 благодарности
сръбски → македонски
5
1 глас, получил/а 2 благодарности
Gary JulesЛуд свет английски → македонскианглийски → македонски
Block outКаменолом сръбски → македонски1
5
1 глас, thanked 1 time
сръбски → македонски
5
1 глас, thanked 1 time
Lana Del ReyПроштален бакнеж английски → македонскианглийски → македонски
Lana Del ReyАнгели засекогаш английски → македонски7
5
1 глас, thanked 1 time
английски → македонски
5
1 глас, thanked 1 time
Tereza KesovijaИ тогаш скришно го гледам лицето твое хърватски → македонски3
5
1 глас, thanked 1 time
хърватски → македонски
5
1 глас, thanked 1 time
MagazinГинам хърватски → македонски3
5
2 гласа, получил/а 2 благодарности
хърватски → македонски
5
2 гласа, получил/а 2 благодарности
National Anthems & Patriotic SongsⰄⰵⱀⰵⱄ ⱀⰰⰴ Ⰿⰰⰽⰵⰴⱁⱀⰹⱝ македонски → транслитерация
thanked 1 time
македонски → транслитерация
thanked 1 time
Lana Del ReyRide (прологот и епилогот од видео-спотот) английски → македонскианглийски → македонски
The Black KeysМали, црни подморници английски → македонскианглийски → македонски
AviciiРазбуди ме английски → македонски
получил/а 3 благодарности
английски → македонски
получил/а 3 благодарности
Ljupka DimitrovskaBeloved spring македонски → английски2
5
1 глас, thanked 1 time
македонски → английски
5
1 глас, thanked 1 time
Lana Del ReyКрајот на светот английски → македонскианглийски → македонски
Đorđe BalaševićДевојка со чардаш-нозе сръбски → македонски
получил/а 3 благодарности
сръбски → македонски
получил/а 3 благодарности
PinkСамо дај ми причина английски → македонски1
5
1 глас, получил/а 5 благодарности
английски → македонски
5
1 глас, получил/а 5 благодарности
Vlatko LozanoskiДушо лажлива сръбски → македонски3
5
1 глас, получил/а 4 благодарности
сръбски → македонски
5
1 глас, получил/а 4 благодарности
The Great Gatsby (OST)Млада и убава английски → македонски
получил/а 2 благодарности
английски → македонски
получил/а 2 благодарности
Elitsa & StoyanСамо шампиони български → македонски
получил/а 2 благодарности
български → македонски
получил/а 2 благодарности
Elefthería EleftheríouАфродизијак английски → македонски
получил/а 3 благодарности
английски → македонски
получил/а 3 благодарности
WoodkidТе сакам английски → македонскианглийски → македонски
Lana Del ReyЧовек од милион долари английски → македонскианглийски → македонски
Lana Del ReyСреќници английски → македонскианглийски → македонски
Last ExpeditionMostar македонски → английски
получил/а 2 благодарности
македонски → английски
получил/а 2 благодарности
BoniЗнаеш како български → македонскибългарски → македонски
NirvanaМириса на младешки дух английски → македонски1английски → македонски
Kanda, Kodža i NebojšaПрекини на стварноста сръбски → македонскисръбски → македонски
Edgar Allan PoeАнабел Ли английски → македонски
получил/а 4 благодарности
английски → македонски
получил/а 4 благодарности
Kanda, Kodža i NebojšaНајсветол ден сръбски → македонскисръбски → македонски
Kanda, Kodža i NebojšaДеветтиот живот сръбски → македонскисръбски → македонски
Kanda, Kodža i NebojšaДеца на темнината сръбски → македонскисръбски → македонски
Kanda, Kodža i NebojšaЦрвени коњи сръбски → македонскисръбски → македонски
Kanda, Kodža i NebojšaПолека сръбски → македонскисръбски → македонски
OdjilaМоја мала Циганко руски → македонски3
5
2 гласа, получил/а 6 благодарности
руски → македонски
5
2 гласа, получил/а 6 благодарности
Andrea (Bulgaria)Бакнувај ме български → македонски4
5
2 гласа, получил/а 2 благодарности
български → македонски
5
2 гласа, получил/а 2 благодарности
Lana Del ReyСин сомот английски → македонскианглийски → македонски
Nancy SinatraЛетно вино английски → македонскианглийски → македонски
ColdplayЖолто английски → македонскианглийски → македонски
ColdplayНа моето место английски → македонски
thanked 1 time
английски → македонски
thanked 1 time
Marija ŠerifovićМолитва сръбски → транслитерация
получил/а 11 благодарности
сръбски → транслитерация
получил/а 11 благодарности
Marija ŠerifovićМолитва сръбски → македонски2
5
1 глас, thanked 1 time
сръбски → македонски
5
1 глас, thanked 1 time
Toše ProeskiСево ова е премалку за крај хърватски → македонски6
5
1 глас, получил/а 8 благодарности
хърватски → македонски
5
1 глас, получил/а 8 благодарности
Zoran GeorgievThe last day of the farewell македонски → английски
thanked 1 time
македонски → английски
thanked 1 time
Lana Del ReyБез тебе английски → македонскианглийски → македонски
Hladno PivoСамо за тоа чувство хърватски → македонски2
5
1 глас
хърватски → македонски
5
1 глас
Hladno PivoНе е сѐ така сиво хърватски → македонски1
5
1 глас
хърватски → македонски
5
1 глас
Hladno PivoПејте нешто љубовно хърватски → македонски1
5
1 глас
хърватски → македонски
5
1 глас
ZazСамовилата френски → македонски
получил/а 3 благодарности
френски → македонски
получил/а 3 благодарности
Sinéad O'ConnorНишто не се споредува со тебе английски → македонски
thanked 1 time
английски → македонски
thanked 1 time
Simeon GugulovskiOmnia quæ amabam македонски → латинскимакедонски → латински
Lana Del ReyЛетна тага английски → македонски1
получил/а 4 благодарности
английски → македонски
получил/а 4 благодарности
Maxi PriestБлизу до тебе английски → македонскианглийски → македонски
Emir ĐulovićLet me love you сръбски → английски1
5
1 глас, получил/а 5 благодарности
сръбски → английски
5
1 глас, получил/а 5 благодарности
Hladno PivoБиолошки саат хърватски → македонски1
5
1 глас
хърватски → македонски
5
1 глас
Yevhen HrebinkaЦрни очи руски → македонски7
5
2 гласа, получил/а 6 благодарности
руски → македонски
5
2 гласа, получил/а 6 благодарности
U2Сѐ уште го немам најдено она што го барам английски → македонскианглийски → македонски
Simeon GugulovskiEverything I've loved македонски → английски4
получил/а 2 благодарности
македонски → английски
получил/а 2 благодарности
U2Издигнување английски → македонски
thanked 1 time
английски → македонски
thanked 1 time
Lena KatinaЈугославијо руски → македонски6
5
2 гласа, получил/а 3 благодарности
руски → македонски
5
2 гласа, получил/а 3 благодарности
MizarYou're not alone македонски → английски
получил/а 3 благодарности
македонски → английски
получил/а 3 благодарности
Dean MartinНека снежи! английски → македонски1
thanked 1 time
английски → македонски
thanked 1 time
Dean MartinНека снежи! английски → македонски1
thanked 1 time
английски → македонски
thanked 1 time
Miki Jovanovski-DžaferSol pro mundis tribus македонски → латинскимакедонски → латински
Ognjen Radivojevic OgiНе давам никому да те допре сръбски → македонскисръбски → македонски
KaliopiStrong македонски → английски
получил/а 3 благодарности
македонски → английски
получил/а 3 благодарности
Mariah CareyСè што сакам за Божиќ си ти английски → македонски3
5
1 глас
английски → македонски
5
1 глас
AdeleНе можам да направам да ме сакаш английски → македонски
получил/а 2 благодарности
английски → македонски
получил/а 2 благодарности
Van GoghНекој те има сръбски → македонски
thanked 1 time
сръбски → македонски
thanked 1 time
AnoukИзгубена английски → македонскианглийски → македонски
Serbian FolkМаријо, дели бела кумријо торлашки диалект → македонски2
получил/а 7 благодарности
торлашки диалект → македонски
получил/а 7 благодарности
Leb i solЛека ноќ сръбски → македонски1
5
1 глас, thanked 1 time
сръбски → македонски
5
1 глас, thanked 1 time
Leb i solGood night сръбски → английски
получил/а 3 благодарности
сръбски → английски
получил/а 3 благодарности
Macedonian FolkHow dear it's become to me македонски → английски2
5
1 глас, получил/а 3 благодарности
македонски → английски
5
1 глас, получил/а 3 благодарности
Macedonian FolkŠto mi omilelo македонски → транслитерация1
получил/а 6 благодарности
македонски → транслитерация
получил/а 6 благодарности

Pages