Natalijaa17

снимка на Natalijaa17
Регистриран/а на
19.04.2016
Роля
Супер потребител
Точки
2499
Принос
248 превода, получил/а 24 благодарности, изпълнил/а 2 заявки, помогнал/а на 2 потребители
Езици

248 превода, публикувани от Natalijaa17ДетайлиВсички преводи

ИзпълнителПреводЕзициКоментариInfoInfo
Lana Del ReyНадежта е опасна работа за жена како мене да ја имам - но ја имам Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyMariners Apartment Complex Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЛолита Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
MadonnaТи мораш да ме сакаш Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Emile HaynieЧекам за живот Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyОслободи се Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyПромена Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Lana Del ReyХероин Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyУтре никогаш не дојде Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyУбави луѓе, убави проблеми Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyКога светот беше во војна, ние продолживме да танцуваме Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyБог ја благослови Америка - И сите преубави жени во неа Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyКоачела - Вудсток во мојата глава Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyВо моите чувства Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyГрупна љубов Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyТипично Лето Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyБел Мустанг Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЦреша Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del Rey13 Плажи Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЉубов Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЛебедова песна Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Lana Del Rey24 Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyBurnt Norton (Interlude) Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyОбратна страна Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyДали ова е среќа Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyДругата жена Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyВози Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyОгнена желба Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyБел Ер Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyБогови и чудовишта Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЕлектрично тело Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyКола Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Lana Del ReyТоа е она што не прави девојки Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyРози Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyТвоја девојка Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyВашиот бенд е во бес Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyТи, господине Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Lana Del ReyДа за рајот Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Lana Del ReyWayamaya Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyВистинска љубов на страната Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Lana Del ReyНема за што да се извинуваш Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyТинејџерска пустелија Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyСупер филм Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЧудна љубов Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyНекои работи остануваат долго време Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyОтпорност Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Английски → Македонски
получил/а 1 благодарност
Lana Del ReyСтави ги усните заедно Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyИгралиште Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЕднаш во сонот Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyПовеќе планини Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЖивотот е убав Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyПушти ја мојата коса надолу Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyНекако без среќа Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЏими Гнеко Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyВо Венди Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyВо сонцето Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyБев на лош пат Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyСакам Се Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyИзлегување Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyСеуште го сакам Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyМожам да летам Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЖешко, жешко, жешко Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyХавајски Тропик Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyМрачен Рај Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyИзлегување наоколу Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyGreenwich Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyДевојката што си замина Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyНапиј се Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyКинески порцелан Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyКриминалците го водат светот Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЦрешови цветови Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyТе фатив, дечко Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyC U L8R Alligator Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyBollywood Hawaii Английски → Македонски1Английски → Македонски
Lana Del ReyВиулици Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyГолеми Очи Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyНајдобар американски рекорд Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyBentley Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЗад затворени врати Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyБиди мој татичко Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyББМ Душо Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyСлатка љубов Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЦела насмеана Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyПаметњакович Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyСтави ме во филм Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyСјајни светла Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyБлагајнички блузој Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyПодигни ме Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyМотел на сирените Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyСкок Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЗа К втор дел Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyБаба Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyОх, кажи дали гледаш Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyКралица на бензиската станица Английски → Македонски1Английски → Македонски
Lana Del ReyУморена од пеење блузој (тажни песни) Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyТелевизиско небо Английски → Македонски1Английски → Македонски
Lana Del ReyОх, душо Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyЦрно-бел телевизор Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyДали е погрешно Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски
Lana Del ReyУбав играч Английски → МакедонскиАнглийски → Македонски

Pages