Nononon

снимка на Nononon
Регистриран/а на
28.05.2017
Роля
Начинаещ
Точки
10
Принос
1 превод, получил/а 1 благодарност
Езици
  • Преводи

1 превод, написан от NonononДетайлиВсички преводи

ИзпълнителПреводЕзициКоментариInfoInfo
Once Upon a Time (OST)La chanson de la reine Английски → Френски
получил/а 1 благодарност
Английски → Френски
получил/а 1 благодарност