Vagabondo (превод на албански)

Реклама
Включил/а опцията за проверка на превода
превод на албанскиалбански
A A

Vagabondi

Kur njerezit flene
Une eci tutje - tëhu
Me nje bluze kraheve
Ne naten blu
 
Ne zemer nje kitare
Ne mendje gjera plot cudi
Dhe ne fytyren time
Pak pafajesi.
 
Ref
Vagabond, vagabond
Ndonje engjell do me drejtoje
Kam shitur kepucet e mia
Per nje milje liri.
 
I vetem nuk jetohet
Por pa dashuri nuk do vdes
Vagabond jam duke enderruar
Duke deliruar.
 
Kembet ecin vete
Ah, ah, ah
Rruga ngjan si nje lume
Qe kush e di ku shkon.
 
Madje as ti vajze
Nuk di ta ndalesh ecjen time
Ne syte e tu nuk ka
Sinqeritet.
 
Ref.
 
Публикувано от Marenglen ArapiMarenglen Arapi в нед., 14/04/2019 - 04:35
Авторът на този превод е включил опцията за проверка на превода.
Това означава, че той/тя ще се радва да получи поправки, предложения и т.н. относно превода.
Ако имате достатъчно познания и по двата езика от езиковата двойка, моля, остави своите коментари.
италианскииталиански

Vagabondo

Коментари