Imany - You Will Never Know (превод на Албански)

превод на Албански

T'i Nuk Do Ta Kuptosh Asnjehere:

me thyhet zemra sepse e di qe t'i je i duhuri per mua
mos ndjej keqardhje sepse s'patem kurre ndonje history mes nesh
eshte e qarte (e dukshme), qe nuk do te kete asnjhere
 
dhe t'i nuk do ta kuptosh asnjehere
une nuk do te shfaqem kurre
se cfare ndjej
se per cfare kam nevoj nga ty jo
dhe t'i nuk do ta kuptosh asnjehere
se cfare ndjej
se per cfare kam nevoj nga ty
 
me cdo buzeqeshje shpreh realitetin tim, ironi
t'i nuk do ta kuptosh cfare me ka vrare gjate gjithe kesaj kohe
A nuk mundesh te me shohesh mua? A nuk mund te shohesh? (mos je i vertber!)
 
dhe t'i nuk do ta kuptosh asnjehere
une nuk do te shfaqem kurre
se cfare ndjej
se per cfare kam nevoj nga ty jo
dhe t'i nuk do ta kuptosh asnjehere
se cfare ndjej
se per cfare kam nevoj nga ty
Jo jo jo jo t'i nuk do ta kuptosh asnjehere
une nuk do te shfaqem kurre
se cfare ndjej
se per cfare kam nevoj nga ty jo
 
No no no t'i nuk do ta kuptosh asnjehere
No no no t'i nuk do ta kuptosh asnjehere
jo jo jo jo
me dashuro me dashuro me dashuro me dashuro
 
dhe t'i nuk do ta kuptosh asnjehere
une nuk do te shfaqem kurre jo jo jo
se cfare ndjej
se per cfare kam nevoj nga ty jo jo jo
t'i nuk do ta kuptosh asnjehere
une nuk do te shfaqem kurre jo jo jo
se cfare ndjej
se cfare ndjej
se cfare ndjej
se per cfare kam nevoje
se per cfare kam nevoj nga ty jo
 
Пуснато от Dea_queen в Пет, 25/05/2012 - 12:16
Коментари на автора:

T'i Nuk Do Ta Kuptosh Asnjehere!!!

Английски

You Will Never Know

Коментари