Shyhrete Behluli - Khtema zot

Advertisements
আলবেনীয়
A A

Khtema zot

shum vite kan kaluar
ti je martuar
une jam martuar
njerzit kan harruar sa shume jemi dasht!!!!
 
asgje nuk ka ndryshuar
nuk u shua
veq u shtua
dashunia qe per ty une e kam pas
 
pse shuhen dashuri te mdha
a eshte fajtor njeriu a eshte fati
ne te dy me sjemi pa
veq per nje fjal goje veq per inati
 
kthema zot kthema kohen dua ta takoj
tlutem zot edhe ni her dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe ma shum e du
 
kthema zot kthema kohen dua ta takoj
tlutem zot edhe ni her dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe ma shum e du
 
shum vite kan kaluar
ti je martuar
une jam martuar
njerzit kan harruar sa shume jemi dasht!!!!
 
asgje nuk ka ndryshuar
nuk u shua
veq u shtua
dashunia qe per ty une e kam pas
 
pse shuhen dashuri te mdha
a eshte fajtor njeriu a eshte fati
ne te dy me sjemi pa
veq per nje fjal goje veq per inati
 
kthema zot kthema kohen dua ta takoj
tlutem zot edhe ni her dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe ma shum e du
 
kthema zot kthema kohen dua ta takoj
tlutem zot edhe ni her dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe ma shum e du
 
kthema zot kthema kohen dua ta takoj
tlutem zot edhe ni her dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe ma shum e du TLUTEM ZOOOOT
 
caszarbicaszarbi দ্বারা রবি, 16/01/2011 - 16:30 তারিখ সাবমিটার করা হয়
ধন্যবাদ!

 

Advertisements
ভিডিও
"Khtema zot" এর অনুবাদ
Shyhrete Behluli: সেরা 3
মন্তব্যসমূহ
caszarbicaszarbi    রবি, 16/01/2011 - 16:33

Regular smile Good
Have you a traduction in english or french please ?