Alguien robó (আলবেনীয় অনুবাদ)

Advertisements
আলবেনীয় অনুবাদআলবেনীয়
A A

Dikush e rrëmbeu

Bashkim historik
Kolumbia, Venezuela, Puerto Rico
Zonjusha Sebastián Yatra
 
Më thuaj nëse ta dha atë që nuk ta dhashë
Më thuaj si ndodhi që u dashurua me ty
Më thuaj nëse të humba
Nëse gjithçka mbaroi.
 
(Venezuela)
 
Unë të dhashë dashurinë time
Unë të dhashë jetën time
Shpresoj që të mos kthehesh e penduar (Nacho)
Kur ta kuptosh gabimin tënd
 
Sebastian Yatra
 
Dikush e rrëmbeu zemrën tënde
Vjen dhe më heq iluzionin
Dhe për shkakun tënd nuk besoj në dashuri (X2 Nacho)
(Doblete)
 
Wisin
Nuk dua luftë
U lodha nga fjalët e tua
Gjithmonë është e njëjta histori vogëlushe tani nuk ta besoj
Mos më telefono sepse njëherë të bllokova
Doli që tu shumëzohen të gjitha dëshirat e tua
 
Sa e keqe qe je
Gjithçka duhet të jetë siç do ti
Zgjodhe palën tënde unë e di që ti e preferon
Kur më sheh me një tjetër mos mu nevrikos
Unë të dhashë gjithçka dhe kjo është ajo
Që më dhemb më shumë.
 
Sebastian Yatra
Dikush e rrëmbeu zemrën tënde
Vjen dhe më heq iluzionin
Dhe për shkakun tënd nuk besoj në dashuri (X2)
 
Sebastian Yatra
Unë dua vetëm që të mos më harrosh
Kujtoje atë që të dhashë
Pse ma kthen kështu
 
Më thanë që e ke harruar emrin ti
Kartave të mia nuk iu përgjigjesh
Dhe nuk ndaloj së vuajturi
 
Wisin
Dikush e rrëmbeu zemrën tënde
Vjen dhe më heq iluzionin
Dhe për shkakun tënd nuk besoj në dashuri(X2 Sebastian Yatra)
(krijesa)
 
Nacho
Ndonjëherë shikoj panoramën
Ato momente në shtrat
Me zjarrin dhe nxehtësinë e atyre puthjeve
Kujtoj mëngjeset me pizhame
Ti që më thua të dua
Unë duke e lexuar nga buzët e tua të këqija
Dua të qesh dhe jo të qaj
Dua të vazhdoj dhe jo të ndalem
Dua të ngjitem dhe të mos zbres
Sepse të mendoj
Ka dicka që më ndalon që të vazhdoj
Dhe nuk dua të kthehem
Nuk di sesi ta fsheh ndjenjën time të trishtë
 
Është e pamundur të të harroj
Të të nxjerr nga mendimet e mia
Të kujtoj mënyrën në të cilën bënim dashuri
Unë të dhashë dashurinë time
Unë të dhashë jetën time
Shpresoj që të mos kthehesh e penduar (Nacho)
Kur të kuptosh gabimin tënd
 
Sebastian Yatra
Dikush e rrëmbeu zemrën tënde
Vjen dhe më heq iluzionin
Dhe për shkakun tënd nuk besoj në dashuri (X2 Wisin)
doblete (aja)
sebastian yatra
nacho
(Krijesa)
Yatra
 
Elton HanaElton Hana দ্বারা মঙ্গল, 08/08/2017 - 09:28 তারিখ সাবমিটার করা হয়
স্পেনীয়স্পেনীয়

Alguien robó

মন্তব্যসমূহ
LobuśLobuś    বৃহস্পতি, 19/07/2018 - 10:34

The lyrics are corrected, please revise your translation Regular smile