Broken (আলবেনীয় অনুবাদ)

Advertisements
আলবেনীয় অনুবাদ

I thyer

Doja qe te dish se e dashuroj menyresn si qesh
dua te te mbaj larg dhe te vjedh gjithe dhimbjen tende
Mbaj fotografine tende, e di qe me sherben
Dua te te mbaj larg dhe te vjedh dhimbjen tende
 
Sepse jam I thyer kur jam I vetmuar
dhe nuk ndihem mire kur ti je larg
 
Ti je larg, nuk me ndjen me ketu
 
Me e keqa ka kaluar tashme dhe mund te marrim fryme serish
Dua te te baj larg, ti vjedh dhimbjen time
Ka kaq shume per te mesuar, dhe asnje per te luftuar
Dua te te mbaj larg dhe te vjedh dhimbjen tende
 
{2x}
sepse jam I thyer kur jam I hapur
dhe nuk ndihem mjaftueshem I fort
Sepse jam I thyer kur jam I vetmuar
dhe nuk ndihem mire kur ti je larg
 
Ti je larg
nuk me ndjen me ketu.
 
worldwide
worldwideworldwide দ্বারা শুক্র, 03/11/2017 - 18:03 তারিখ সাবমিটার করা হয়
Zarina01Zarina01 এর অনুরোধের জবাবে যোগ করা হলো
ইংরেজী

Broken

অনুগ্রহ করে "Broken" অনুবাদ করতে সাহায্য করুন
Seether: সেরা 3
See also
মন্তব্যসমূহ