Era Istrefi - Nuk e di

Advertisements
আলবেনীয়
A A

Nuk e di

Pranvera, vera, bora a shi
Kur jom me ty nuk ka rëndësi, ay
Ti je ma i shtrenjtë
Pse nuk jena nuk e di, jo
Dhe pse kena shumë dashni, po
Kurrgjo mo so njejtë
 
Babe veç ti je për mu, nuk ka tjetër
Unë po du m'u kon me ty ton jetën
Se ti je my type, baby be my type
I be by your side
 
Refreni:
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu
 
Got that money, money, money
But that mean nothing, nothing, nothing
Se ti je my type, baby be my type
I be by your side
 
I need that lovin', lovin', lovin'
Keep that comin', comin', comin'
Se ti je my type, baby be my type
I be by your side
 
Refreni:
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu
 
T'kom thon të dua
T'kom kqyr n'sytë e tua
Ndjenja ma e mira
Kur i kom prek buzt e tua
Ke hy mrena meje
Kom hy mrena teje
Tash jom e jotja
If you want me to say it, say it
 
Refreni:
Nuk e di pse s'je me mu
Kur e di se sa t'du
Kur e di sa m'don mu
 
Kur e din se sa t'du
Kur e di sa m'don mu
 
EraIstrefiEraIstrefi দ্বারা শুক্র, 19/04/2019 - 08:51 তারিখ সাবমিটার করা হয়
ধন্যবাদ!1 বার ধন্যবাদ পেয়েছেন

 

Advertisements
ভিডিও
মন্তব্যসমূহ