Flori Mumajesi - Mori

Advertisements
আলবেনীয়
A A

Mori

Ja kisha dhon un asaj zemren ndor
Se di ajo
Ja kisha dhon un vetem shpirtin ndor
Se di ajo
 
Ajo me futi ne boten e saj
Jo ne t’verteten
Se e kom dasht dhe prandaj un kom faj
Ishte genjeshtare
 
Se ajo mi mori gjitha mu
Se ajo me mori gjithqka mu
Mi mori, mi mori gjitha mu
Me mori, me mori gjithqka mu
 
Ty t’genjejn mu pom rrejn
Po nina padrejt Geti po nina i shenjt
Mos e keq mos u bon e njejt
Mos u bon si tjerat qe , qe veq genjejn
Hajde, hajde se skom problem un fare
Hajde, hajde, hajde mos tvje marre
Kerko falje se ski qare mi more krejt qa du
Mos u mat me mu se kerset bam bidi bam bidi bu
 
Se ajo mi mori gjitha mu
Se ajo me mori gjithqka mu
Mi mori, mi mori gjitha mu
Me mori, me mori gjithqka mu
 
Se ajo mi mori gjitha mu
Se ajo me mori gjithqka mu
Mi mori, mi mori gjitha mu
Me mori, me mori gjithqka mu
 
Kurdê DînKurdê Dîn দ্বারা শনি, 15/12/2018 - 20:57 তারিখ সাবমিটার করা হয়
Kurdê DînKurdê Dîn সর্বশেষ সম্পাদনা করেছেন শনি, 22/12/2018 - 23:29
ধন্যবাদ!4 বার ধন্যবাদ পেয়েছেন

 

Advertisements
ভিডিও
Flori Mumajesi: সেরা 3
অনুগ্রহ করে "Mori" অনুবাদ করতে সাহায্য করুন
মন্তব্যসমূহ