MC Kresha - Habibi

Advertisements
আলবেনীয়
A A

Habibi

kohen une nuk po muj jo 
amo ni kang une asaj mi ja kushtova 
masi syt ja lexova 
zemren si perandori ja pushtova 
dostat tum thirr kasanova 
po une me to e kom seriozisht 
habibi ajo um thirr edhe pse sdin arabisht 
 
ref 
ajo nuk po ma beson 
kur po i thom koha shkon 
e dashnin qe e kom 
smun me ble me shit 
se ajoo nuk po ma vlerson 
tverteten kur pi ja thom 
ski pse xhelozon 
dashnin so tu ma dit 
 
4x 
habibi habibi 
ajo poim thirr edhe pse 
sdin arabisht 
 
habibi habibi habibi habibi 
habibi habibi habibi habibi 
 
loja un nuk nuk po muj jo 
amo une zemren e saj e fitova 
masi ja deshmova 
Qe shum e du dhe ja vertetova 
ajo po don me lujt loja 
une me to un e kom seriozisht 
dje kom ble biletat 
Sot mu nis egjipt 
 
habibi qysh Ke tripi 
po na pret egjipti 
zemer lidhe rrypin 
Hiqju ati tipi 
Ska hajr pi ati rrypi 
tonat i ki ti e qisin 
sene une lypi 
biletat i kom pre vet i dyti 
hejterat jon tu leh se inati krejt i myti 
ata dojn met ble 
amo nuk blehet virtyti 
gjithmon um ki pelqy ti 
habibi a ki sy ti? 
 
x4 
habibi habibi 
ajo poim thirr edhe pse 
sdin arabisht 
 
habibi habibi habibi habibi 
habibi habibi habibi habibi
 
Romana610Romana610 দ্বারা শনি, 15/12/2018 - 00:00 তারিখ সাবমিটার করা হয়
ধন্যবাদ!1 বার ধন্যবাদ পেয়েছেন

 

Advertisements
ভিডিও
"Habibi" এর অনুবাদ
MC Kresha: সেরা 3
মন্তব্যসমূহ