NRG Band - Ani mori Nuse

Advertisements
আলবেনীয়
A A

Ani mori Nuse

(x2)
Ani more nuse
Ani qaf gastare
Ani a don rruze
Ani a don pare
 
(x4)
Ani more nuse
Ani QAF GASTARE
 
A don rruze a don pare
Hajde thuma mos tvjen marre
Ti sdon rruza ti sdon pare
E len djalin ashiqare
Per ty jam edhe nuk du tjeter
Hajde pak ta shi oj mjeter
Ky djali tdon ma shum se veten
Jepja shancen ta kallxon veten
Ohhhh jepma shancen tii
Une vet dhe tii
Spo munda mo pa ty…pa ty…
 
(x2)
Ani more nuse
Ani QAF GASTARE
Ani a don rruze
Ani a don pare
 
(x4)
Ani more nuse
Ani QAF GASTARE
 
Nuse qello, qello mos tvjen marre
Luje tek djali
Luje ashiqare
Mos e le, shancen po ta fal
Mos mendo ma shum
Leje tbohet qka tbohet
 
Ohhhh jepma shancen tii
Une vet dhe tii
Spo munda mo pa ty…pa ty…
 
(x2)
Ani more nuse
Ani QAF GASTARE
Ani a don rruze
Ani a don pare
 
(x4)
Ani more nuse
Ani QAF GASTARE
 
a5hshqipa5hshqip দ্বারা শুক্র, 02/11/2018 - 13:19 তারিখ সাবমিটার করা হয়
ধন্যবাদ!3 বার ধন্যবাদ পেয়েছেন

 

Advertisements
ভিডিও
"Ani mori Nuse" এর অনুবাদ
NRG Band: সেরা 3
অনুগ্রহ করে "Ani mori Nuse" অনুবাদ করতে সাহায্য করুন
মন্তব্যসমূহ