Xhensila Myrtezaj - Celsi i zemres

Advertisements
আলবেনীয়

Celsi i zemres

E tani une do hap fleten
Fleten e volumit tjeter
Qe do nis me ty
Une jetoj per ty
E kujtimin tone te vjeter
Panoramen tone te jetes
Qe e kam me ty
Do e shkruaj aty
 
Se do jem per ty, do jem aty
Se do jem per ty, do jem aty
Pergjithmone e jotja une jam
 
Se ti e ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
Do t'me mungoje
dhe nese nuk do te takoja kurre
E ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
E çfare do ti nga une
Do e kesh gjithmone
 
Se per mua je frymarrje
emri jot ne vena me fle
me shiko ne sy
boten jap per ty
 
Se do jem per ty, do jem aty
Se do jem per ty, do jem aty
Pergjithmone e jotja une jam
 
Se ti e ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
Do t'me mungoje
dhe nese nuk do te takoja kurre
E ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
E çfare do ti nga une
Do e kesh gjithmone
 
Do bertas me ty
mbase do t'shaj ty
do merzitemi pa fund
e di do ket lote
e di do jene kot
betohem para teje sot
s'do te flas me ty
Nje dit ndoshta dy
ndjenja jon te gjitha i mund
betohem un sot
e jotja un jam
 
xrusa94xrusa94 দ্বারা বুধ, 03/01/2018 - 13:38 তারিখ সাবমিটার করা হয়
ধন্যবাদ!15 বার ধন্যবাদ পেয়েছেন

 

Advertisements
ভিডিও
মন্তব্যসমূহ