Xhensila Myrtezaj - engjelli im

Advertisements
আলবেনীয়
A A

engjelli im

me mbaj ne krah o engjelli im
ti me mbron jo sme lendon
kam nevoj te shpreh ate qe ndjej per ty
te them gjithqka te them qdo gje ne lidhje me ty
 
dhe ja ku po ta them ta dish
mos mendo nse une te harroj
ne as nje qast
jam me ty se je me mua
te duuuuuuuuuuaaaaaaa
 
ref:se ti je buzqeshja me e bukur per mua
je mengjesi im vdes kur une me shum
te dua ty per qdo dite e qdo dite
qdo sekont me shum dua te tkem pran
qdo sekont me shum dua tme kesh xhan
se ti je mbremja me e bukur qe mbyll qdo nate ne shpirtin tim
 
dita e gjat me duket pa ty
me ty ne krah eshte dita me e mire
ta besoj kryqin bej edhe per ty
qe tjemi bashk tkam tatuazh
e jap nje mesazh
 
dhe ja ku po ta them ta dish
mos mendo nse une te harroj
ne as nje qast
jam me ty se je me mua
te duuuuuuuuuuaaaaaaa
 
ref:se ti je buzqeshja me e bukur per mua
je mengjesi im vdes kur une me shum
te dua ty per qdo dite e qdo dite
qdo sekont me shum dua te tkem pran
qdo sekont me shum dua tme kesh xhan
se ti je mbremja me e bukur qe mbyll qdo nate ne shpirtin tim
 
ditushjaditushja দ্বারা বুধ, 02/10/2013 - 21:18 তারিখ সাবমিটার করা হয়
CherryCrushCherryCrush সর্বশেষ সম্পাদনা করেছেন শনি, 22/04/2017 - 10:49
সাবমিটার এর মন্তব্য:

eshte nje keng super me pelqen shum...einai ena teleio tragudi mu aresei polu

ধন্যবাদ!3 বার ধন্যবাদ পেয়েছেন

 

Advertisements
ভিডিও
মন্তব্যসমূহ