Notis Sfakianakis - De Se Hreiazomai (Δε σε χρειάζομαι) (Albanisch Übersetzung)

Albanisch Übersetzung

Nuk kam nevoje per ty

Versionen : #1#2
Fiksova figuren tende dhe ika perseri,
me kujtimin tend u enda neper rrugica,
u mora ere flokeve te zeza kacurrela dhe
e lashe dhimbjen te me torturonte mua.
 
Nuk kam nevoje per ty, nuk kam…
dua te kaloj i vetem neper semafore
Nuk kam nevoje per ty dhe s’dua t’ja di
se ne cilen rrugice drita e mengjesit do te me gjeje mua.
 
Tani po flas per ty e ti je shume larg
doja te te prekja ty dhe nje here te vetme
nese do te kthehesha te te shihja ty perseri
te degjoja dhe njehere zerin tend te kendonte per mua…
 
Von Translator44 am Sa, 17/03/2012 - 02:04 eingetragen
Griechisch

De Se Hreiazomai (Δε σε χρειάζομαι)

Weitere Übersetzungen von "De Se Hreiazomai (Δε..."
Albanisch Guest
AlbanischTranslator44
See also
Kommentare