Seka Aleksić - Nije Za Mene (Albanisch Übersetzung)

Albanisch Übersetzung

Nuk eshte per mua

Ai me puth
Por jam e thate si baruti
Por e pranoj
Ia vlejti cdo qindark
 
Dhe me shikon me te
Dhe e ndjej
Sesi digjesh
Sesi ta cmendi koken
 
Ref.
Ai eshte i bukur,eshte i ri
I gjith qyteti e njeh
Ai eshte mjeshter per grate
 
Eshte i shendoshe,ai eshte i duhuri
Eshte i imi,ai eshte nje zot
Por nuk eshte per mua
 
Do ta lejoj zemren time
te shperthej ne dysh
Vetem ti e din
butonin sekret me te cillen ndizem
Por do te pres qe te vuajsh edhe pak
 
Ai me perkedhel
Por un jam si nje ajsberg
Ai me ndez
Kur syt e tua me shikojne
 
Kur me sheh me at
Dhe e ndjej
Sesi digjesh
Sesi ta cmendi koken
 
Ref. 2X
Ai eshte i bukur,eshte i ri
I gjith qyteti e njeh
Ai eshte mjeshter per grate
 
Eshte i shendoshe,ai eshte i duhuri
Eshte i imi,ai eshte nje zot
Por nuk eshte per mua
 
Do ta lejoj zemren time
te shperthej ne dysh
Vetem ti e din
butonin sekret me te cillen ndizem
Por do te pres qe te vuajsh edhe pak
 
Von dj_arber am So, 18/12/2011 - 20:55 eingetragen
Serbisch

Nije Za Mene

Weitere Übersetzungen von "Nije Za Mene"
Albanischdj_arber
Bitte hilf mit, "Nije Za Mene" zu übersetzen
Seka Aleksić: Top 3
See also
Kommentare