Ermal Fejzullahu - Diferenca

Advertisements
Αλβανικά

Diferenca

asgje nuk dita per vite nuk pyta
diferenca jon 10 vite kish pas
we had 10 year difference
 
por ti e bukur e un i ngutur
vrapova e pas ty te rash
asgje nuk thoje veq me provokoje
ne grackat tua shum jam thellu
ti e mesuar un i trazuar
dit e nat thoja se shum te du
 
kjo diferenc zemer eshte problem
sikur ti te ishe ne vendin tem
mua nuk me behet von dhe tjeter i shqeteson
ahh diferenca tjerve ju pengon
 
10 viet para mu rite
mirpo ty n'ball nuk te shkruan sa i ke
edhe ta dija me ty do t'rija
ti ne shpritin tim e vetmja je
asgje nuk thoje veq me provokoje
ne grackat tua shum jam thellu
ti e mesuar un i trazuar
dit e nat thoja se shum te du
 
kjo diferenc zemer eshte problem
sikur ti te ishe ne vendin tem
mua nuk me behet von dhe tjeter i shqeteson
ahh diferenca tjerve ju pengon
 
kjo diferenc zemer eshte problem
sikur ti te ishe ne vendin tem
mua nuk me behet von dhe tjeter i shqeteson
ahh diferenca tjerve ju pengon
 
Υποβλήθηκε από Korcare19 στις Τρί, 02/12/2008 - 15:22
Επεξεργάστηκε τελευταία φορά από το χρήστη CherryCrush στις Δευ, 07/09/2015 - 13:07
Ευχαριστώ!

 

Advertisements
Βίντεο
Μεταφράσεις του τραγουδιού ''Diferenca''
Ermal Fejzullahu: Κορυφαία 3
Σχόλια