Amore a prima insta ( Αλβανικά μετάφραση)

Διαφήμιση
Αλβανικά μετάφρασηΑλβανικά
A A

dashuri me insten e pare

Shade!
 
Qe kur te kam pare shtypa "follow "
te jap zemra por ti nuk i shikon
foto te gjokseve , foto te kembeve
ndjek mijera , me ndjekin dhjete
Follow per follow , like per like
jeton ne like ,baby :like per jeten
poshte postimeve te tua vendos " koha e relaksit "
pyesim te gjithe cfare pune ben
 
po je kaq e bukur sa ben video live
dhe un i ndjek edhe nese nuk them asgje
dhe dua te te shkruaj edhe ne DM
por nuk dua te bej figuren e budallait
qe kur te pash
u bera i varur
por jam i lodhur duke te pare vetem ne telefon
 
Po ku mund te te shoh me te vertete jo ne foton e profilit
ku nuk ka filter dhe as fallco
Dashuri me insten e pare
ehi ehi
ka qene dashuri me insten e pare
ehi,ehi
ka qene dashuri me insten e pare .
 
Jam super cool , pak a shume
dua te te shoh nga afer
tip superzoom
ndryshe nga "terhiqe me gisht "
Unë dua të bëj trazirë me fustanin tënd
sa foto hedh ? nuk do te largohesh prej kesaj e pademtuar
fiton te gjitha cmimet e instagramit
i bukur efekti me gojen gjigande
vetem se nuk eshte nje filter
jane buzet e saja te bera
 
po je kaq e bukur sa ben video live
dhe un i ndjek edhe nese nuk them asgje
dhe dua te te shkruaj edhe ne DM
por nuk dua te bej figuren e budallait
qe kur te pash
u bera i varur
por jam i lodhur duke te pare vetem ne telefon
 
Po ku mund te te shoh me te vertete jo ne foton e profilit
ku nuk ka filter dhe as fallco
Dashuri me insten e pare
ehi ehi
ka qene dashuri me insten e pare
ehi,ehi
ka qene dashuri me insten e pare
 
ndoshta ti nuk e din por kemi nje lidhje
duket ne bisedat tona , sepse zemra ime u largua
 
qe kur te kam pare
une jam ne varesi
por jam i lodhur se pari vetem ne telefon
 
Po ku mund te te shoh me te vertete jo ne foton e profilit
ku nuk ka filter dhe as fallco
Dashuri me insten e pare
ehi ehi
ka qene dashuri me insten e pare
ehi,ehi
ka qene dashuri me insten e pare .
 
Υποβλήθηκε από denidadenida στις Δευ, 27/08/2018 - 22:52
ΙταλικάΙταλικά

Amore a prima insta

Λοιπές μεταφράσεις του "Amore a prima insta"
Αλβανικά denida
Συλλογές με "Amore a prima insta"
Shade: Κορυφαία 3
Σχόλια