Prince Royce - Close to You (Albanian translation)

Albanian translation

Afer Teje

Ndegjo
Duket fiktiv
Si esht ni puthje prej teje
Mundet me'm sheruar
Kur mendoj si gjithqka mbaroj
Edhe s'und te duroj (hoooo)
Ti me ke muaj
Me ke muaj
Me ke muaj
 
(Spanish verse:)
Une jam ketu
E kujtoj cka ke thuaj
Per mua
Ni shikim nga ti
Beje me buzeqesh
 
Ti me ke muaj
Me ke muaj
Me ke muaj
Me ke muaj
 
Se di cfara kam bere
Cfare kam bere te merituar
Kishte qen shume e mire
Sepse ti je perfekt
Edhe do te bej perseri
Duke e di une qe esht e vlefshme
Une do beje gjithqka me kon kaq afer
Afer teje
(hoooh hoooo)
Une do beje gjithqka me kon kaq afer
 
Hej
Esht si nje ender
Por kur zgjohem
Ti je hala
Ti je prane meje
Nuk besoj
Se ky eshte realiteti im
(hoooo hoo ooo)
Ti je shume seksi
seksi
seksi
seksi
 
(Spanish Verse:)
Kur mos shko prej meje
Nuk do te vdes
Ne kete bote qe ti nuk je
Hajde afer
Une do dashuroj
Sikur ti kur ske bere
 
Ti je ajo
Qe mban poshte
 
(Spanish lines:)
Ti je nje far
Qe ma mbush jeten me drit
 
Se di cfara kam bere
Cfare kam bere te merituar
Kishte qen shume e mire
Sepse ti je perfekt
Edhe do te bej perseri
Duke e di une qe esht e vlefshme
Une do beje gjithqka me kon kaq afer
Afer teje
(hoooh hoooo)
Une do beje gjithqka me kon kaq afer
(hooo ooho ohooo)
Une do beje gjithqka me kon kaq afer
 
(Spanish verse:)
Une beto
Shpresoj
Ne nje tjeter jet
Do vi prane teje
Dhe une
Nuk zgjohem
Por kjo ender
Nuk mund te preki
Sepse ti je me mua
 
(x2)Se di cfara kam bere
Cfare kam bere te merituar
Kishte qen shume e mire
Sepse ti je perfekt
Edhe do te bej perseri
Duke e di une qe esht e vlefshme
Une do beje gjithqka me kon kaq afer
Afer teje
(hoooh hoooo)
Une do beje gjithqka me kon kaq afer
(hooo ooho ohooo)
Une do beje gjithqka me kon kaq afer
 
Submitted by LalaYhuuuxo on Sat, 17/11/2012 - 17:09
Added in reply to request by Christy_Amaro
English

Close to You

More translations of "Close to You"
AlbanianLalaYhuuuxo
See also
Comments