One Direction - Does He Know (Albanian translation)

Albanian translation

A e di?

Ai te njeh ne cdo menyre
ka memorizuar cdo pjese te fytyres tende
Brenda dhe jashte, bga koka te kembet
Po, ai di cdo gje qe eshte per tu ditur
tatuazhin tend secret, menyra se si ndryshon humorin
kenget qe jendon kur je krejt vetem
grupin tend te preferuar, menyren se si kercen
E dashur, e dashur.
 
A e di qe mund ta levizesh ashtu?
Uoa~o
A e di qe je jashte dhe une te dua si I marre?
Uoa~o
Sonte, je e imja zemer
A e di qe nuk do te kthehesh kurre?, oh
A e di?
 
Shkembejme shikime dhe ti kthehesh nga ana tjeter
por asgje nuk mund ta fshehe buzeqeshjen ne fytyren tende
Brenda dhe jashte zemer, nga koka te kembet
Ai nuk eshte verdalle, ti me ben te ditur
tatuazhin tend secret, menyren se si ndryshon humor,
kenget qe kendon kur je krejt vetem
ai e di menyren se si kercen para miqve te tu
por e dashur, e dashur.
 
Ai nuk do ta dije kurre
menyren se si genjen kur mua me shikon
keshtu qe vazhdo perpiqu por ti e di qe une te shoh
te gjitha gjerat e vogla qe te bejne ko qe je
me thuj vajze..
 
A e di qe mund ta levizesh ashtu?
A e di qe nuk do te kthehesh kurre?.uoa
 
worldwide
Submitted by worldwide on Tue, 14/11/2017 - 21:02
English

Does He Know

Comments