Alban Skënderaj - Melodi

Albanés

Melodi

Melodin edhe ne nje gur un do tmund ta zbuloj do le vetem vetmin deri sa ajo do te tingelloj
Melodin edhe neper terr un do tmund ta shikoj e nuk do ket perendim deri sa ajo rrugen do ndriçoj rrugen do ndriçoj hhuhh...
 
Ref: jo nuk do ti ndaj syt e mi un jo smund ti ndaj nga ti por un do ti mbaj atje kur drita shkrihet ne melodi me ty do tqesh me ty do tqaj zemren time mbeshtes tek ti me ty do tqesh me ty do tqaj asgje nuk mund te na ndaj
 
Melodin edhe ne nje fjal un do tmund ta shijoj qe te me ngroh shpirtin tim dhe magji e saj te mos perfundoj te mos perfundoj hhuhh....
 
Ref: JO nuk do ti ndaj syt e mi un jo smund ti ndaj nga ti por un do ti mbaj atje kur drita shkrihet ne melodi me ty do tqesh em ty do tqaj zemren time mbeshtes tek ti me ty do tqesh em ty do tqaj asgje nuk mund te na ndaj 2X
 
Publicado por Invitado/a el Mar, 10/11/2009 - 15:47
Editado por última vez por CherryCrush el Sáb, 22/07/2017 - 17:28
¡Gracias!

 

Alban Skënderaj: Top 3
Por favor, ayuda a traducir "Melodi"
Comentarios
tuanalena    Mar, 29/07/2014 - 14:08

Seit wann wird "qesh" -tqesh- und "qai" -tqai- geschrieben? Biggrin