No One (traducción al Albanés)

Publicidad
traducción al AlbanésAlbanés
A A

No One

Dhe erdhe tek une nje nate
si drita e mengjesit
vetem per te me mbajtur fort
Pastaj u largove dhe une isha kaq e vetmuar
thoja duhej ta dija
nuk je mire per mua
 
Nuk ka asnje arsye perse duhet te qaj
jo, jo I dashur do mbijetoj
Nuk me intereson,
nuk me intereson
 
Asnje nuk do te mbaj kurre fort
Anje nuk do te te dashuroj ashtu sic
thjesht asnje ashtu sic une
Nuk esht askush, askush
Askush nuk do te trajtoj si duhet
Je ti ai qe nuk eshte kurre I kenaqur
Nuk eshte askush sic..sic une jam.
 
Mund ta ndjej cfare po kerkon
Nuk jam me ajo vajze
Nuk jam e ber prej guri
Do ti dal zot vetes
Nuk do me thyesh me
Askush nuk do te me ndaloj
Jo, jo, jo, jo
Sepse jeta eshte e sjellshme pa ty
Dhe e di qe mund t`ia dal
pa ty
 
Jeta rrotullohet
perqark e perqark e perqark
Sigurisht qe ndjej dashuri
dhe do te kapi dhe ty
 
Jeta rrotullohet
vertitet rreth e perqark
Tani me do apo jo?
 
Askush nuk do te mbaj fort
Askush nuk do te te dashuroj sic
Tani je kthyer, mund ta ndjej dashurine tende
OH po, nuk do te le urre
Asnje nuk do te trajtoje si duhet
Je ti ai qe nuk eshte kurre I kenaqur
PAs gjthckaje, mund te rrezohesh
Dhe nuk ke askend te cilit ti drejtohesh
 
Asnje nuk do te te dashuroj kurre, kurre
Asnje nuk do te prek kurre, kurre
Asnje nuk do te mbaj kurre, kurre
Kthehu tani, thjesht ktheu tani
Nese me do
Asnje si une
Asnje
Asnje
 
worldwide
Publicado por worldwideworldwide el Vie, 03/11/2017 - 17:42
Agregado en respuesta a un pedido hecho por Zarina01Zarina01
InglésInglés

No One

Comentarios