turkce orgenmak-english yardim edarm

2 posts / 0 nouveau(x)
Inscrit·e le: 21.04.2012
Pending moderation

ban bir irani dish hakimeh yam. va ban irani turkem. ban amrika da dars okhemishavam va banim englizca chokh chok chok yakhchi der. bir turkiyeh "pen pal" arkadash istiorium keh onin nan danishim va yazim. ghiz ya oghlan. manem 43 yashim der.
i am a u.s. educated dentist. an iranian turk. i would like to have a turkish pen pal. will help in english . but do help me in my turkish. i am 43 years old. a girl or whoever!
my email: rostam4444@gmail.com

Invité·e

Selam, tibar!

Ne zaman isterseniz Türkçe konusunda yardımcı olmaya çalışabilirim. Üstteki tekst sanırım Azerice'ye daha yakın. Bu da demek oluyor ki, çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz, yazılımda daha çok problem var gibi, ama gündelik hayatta bu derece Türkçeye yakın bir dil biliyor olmanız Türkçe öğrenme hususunda sizin için büyük avantaj olacaktır.

Öncelikle yukarıdaki tekstin ya da Türkçesi şöyle olmalı:
"Ben İranlı bir diş hekimiyim, ve İranlı Türküm. Ben Amerika'da ders okudum (eğitim aldım) ve benim İngilizcem çok çok çok iyidir. Türk bir "pen pal" arkadaşım olsun istiyorum ki onunla tanışayım ve yazışayım. Erkek ya da bayan olabilir. Benim yaşım kırk üç.

Sizinle meslektaş sayılırız. Sorularınız olursa lütfen yazın, yardımcı olmaya çalışırım. Belki siz de bana İngilizce hususunda yardımcı olabilirsiniz. Regular smile

Ajouter un commentaire