Advertisement

Blero - Dashuri Pa Fund

अलबेनियाई

Dashuri Pa Fund

Hoooou hooooou --- naranara
 
Mos ri ne vetmi vajz eja ti te un
Me thuj se kush te ka tradhtu
Ama dorën t'lutem dhe mos u frigo
Se dashurija nuk ka fund
 
Për çdo ditë, dhe për çdo natë
Për ty unë ëndrroj,
vetëmija m'mbulon
Asgjë s'dëshiroj,
t'lutem ti m'beson
Se me mu ti do të shijosh
 
Dashuri pa fund
Do të ofroj unë ty
Dashuri pa fund
Dhe asgjë tjetër
 
Koha po kalon
Ti ende nuk kupton
Se qka në jetë ty të mungon
Hape zemrën ti, pranoje dashurinë
Se një ditë do t'jetë shumë vonë
 
Tash më thuaj a do t'vjen te unë,
a do t'vjen te unë
Veq për ty unë jetoj,
po t'lutem kuptom
gjitha ëndërrat ti plotsoj
 
Dashuri pa fund
Do të ofroj unë ty
Dashuri pa fund
Dhe asgjë tjetër
 
Ku ti fshej un ndjenjat baby
se vetem ty te du
dhe kurr me sdo te jem i lumtur
nese un nuk jam me ty
 
Dashuri pa fund
Do të ofroj unë ty
Dashuri pa fund
Dhe asgjë tjetër
 
Eja ti te unë, mos më le të vuj
Ama dorën mu
Se vetëm ty të dua
Eja ti te unë, mos më le të vuj
Ama dorën mu
 
atomin द्वारा सोम, 27/02/2012 - 17:46 को जमा किया गया
धन्यवाद!

 

 

Advertisement
कमेन्ट