Kida - Mi Amore

Advertisements
अलबेनियाई
A A

Mi Amore

ah La police, la police, la police
Do it like this
Uh La police, la police, la police
Do it like this
 
[Kida]
E ke lyp ti e ke lyp ti
M'ke shti mu bo pashpirt
Edhe ke mendu te un
Prap mbet i mir
Ti je idiot prej vetes
S'po m'len me t'fshi
S un po t'ces jasht
Ti e din cysh ke hy
yeah,
Ti e din se ca kom dasht
Gjith mir e me kon bashk
Po kallxom ca ndodhi tash
 
[Ermali]
Kanjiher shum po pi
Ti naj fjal mun me ni
Mungesen pe di
Pse t'lidhna me ty
Un faj nuk kom pas
Ka ndodh qa s'esht dasht
Hajt thuja ni nasht
Harro
 
[REFRENI x2]
Se krejt ca mi fole
I paske pas fore
Ti zemren ma morre
Mi amore
 
[Kida]
Asniher s'kisha bo najsen un keq ty
Kurr s'kom than najsen t'ran
Sa her qe ke fol vec tkom kshyr n'sy ty
Dhe fjalen kurr s'ta kom nal
Asniher s'kisha bo najsen un keq ty
Vec meno sa t'kom fal
E din sa shpesh un t'kom thirr
Edhe ti rrall najher ma ke kap
 
[Ermali]
E din mir qe s'jom kon i lir
Po prap ty te kom thirr
Besom qe s'ka pas dit
Qe se m'ke prek ti n'shpirt
*N'kce un feel in ti apet*
Me nji neje ti ca flet
Ngoje zemren zemren tonde
 
[REFRENI x2]
Se krejt ca mi fole
I paske pas fore
Ti zemren ma morre
Mi amore
 
Ej Ej Ej Ejj (x4)
No No No No
 
Uh La police, la police, la police
Do it like this
Uh La police, la police, la police
Do it like this.
 
Nena15Nena15 द्वारा शनि, 05/03/2016 - 11:07 को जमा किया गया
आख़िरी बार बुध, 16/11/2016 - 20:07 को CherryCrushCherryCrush द्वारा संपादित
धन्यवाद!

 

Advertisements
Video
"Mi Amore" के अनुवाद
Kida: टॉप 3
कृपया "Mi Amore" का अनुवाद करने में सहायता करें
कमेन्ट