Meda - Diten ta boj nat

Advertisements
अलबेनियाई
A A

Diten ta boj nat

Tuna: Siklet jeni tu m`bo 2t.
Meda: Prishtina ka lezet
Ghetto: a pe din
Tuna: hahaaha
Ghetto: Ma mir po dokesh pa syzee, hajde thuje
Tuna: Kolege dhe koleg te nderuar! S`ka mo hite!
 
Tuna:
Tuna del vet ne qytet
me bo nxeht e kom shum leht
Thuju shokve mos t`ma bojn
(HEJ HEJ HEJ)
Tjerve s`po du me ju fol,
un vet ty po du me t`zan
Un me shoqe me ta bo
(HEJ HEJ HEJ)
Babes un gjithqka nuk du,
nese do me u kon me mu
Shum her duhesh me ma bo
heeei heeeeeeei heeei
Qesi jom e kurr nuk ndrroj
ti s`je kon kur egzistoj
M`fal po ket qim none shum moti e boj
 
2X Meda:
Dua t`puth qdo nat,
dua t'ledhatoj ne shtrat
Hajde shpirto ti me mua,
diten ta boj nat
 
Ghetto:
Po vi me plot shmek,
dostat i kom n`back
Femnat i kom lek,
e lekt i kom n`xhep
1 Get n`ket qytet,
Prishtina ka lezet.
S`jom a jom vet
cilen t`du e nxo shum leht
Mos fol po dridhma dridhma
Mos kqyr po dridhma dridhma
Mos rri po dridhma dridhma
Edhe ni here dridhma dridhma
Vibro vibro loqk
Vibro vibro shpirt
Vibro un qikaq di
Qe ku o Meda per dashni.
 
अतिथिअतिथि द्वारा शुक्र, 01/01/2010 - 00:00 को जमा किया गया
आख़िरी बार गुरु, 11/05/2017 - 19:06 को CherryCrushCherryCrush द्वारा संपादित
धन्यवाद!

 

Advertisements
Video
"Diten ta boj nat" के अनुवाद
Meda: टॉप 3
कमेन्ट