Arcángel - Me He Enamorado De Ti (Albán translation)

Albán translation

Jam dashuruar ne ty

Une nuk e dij se cka ndodhi por jam dashuruar ne ty
U dashurova me nje grua te bukur dhe dua qe ta bej te lumtur
Me ty e ndjej ngrohtesin dhe dashurine e nje pasioni te rinise
Dua te te them se ti je e dashura ime dhe se dashuria e jone
nuk ka
mbarim (au!)
 
Nese ti deshirone ne mund te shkojme
Ne shtrat do te takohemi
Fort do te shterngohemi
Forte do te bashkohemi
Nese ti deshiron une shkoj
Me te miren nga une do ta jap
Une mund te te bej te lumtur
Ti vetem me lejo te ndjej
 
Dhe pak nga pak jemi duke biseduar
Ngadale do te bashkohemi (ua!)
Mund te te shoh
Eshte shume ngrohet ne mbrendine e lekures tende (ou!)
 
Nese ti me lejon
Une po qe mundem te te bej te ndjehesh se ty egziston
Me jep nje mundesi
Me verteto kuriozitetin
 
Une nuk e dij se cka ndodhi por jam dashuruar ne ty
U dashurova me nje grua te bukur dhe dua qe ta bej te lumtur
Me ty e ndjej ngrohtesin dhe dashurine e nje pasioni te rinise
Dua te te them se ti je e dashura ime dhe se dashuria e jone
nuk ka mbarim (au!)
 
Shume gabime kam bere ne jeten time
Nuk mendoj se do deshtoj
Meritoj nje mundesi
Mos shko (Mos shko)
 
Nese me lejon te te prek
Dashuria jone nuk do te kete mbarim
Ti gjithashtu mund te me prekesh
Me mua mund te vijsh
 
Dhe pak nga pak jemi duke biseduar
Ngadale do te bashkohemi (ua!)
Mund te te shoh
Eshte shume ngrohet ne mbrendine e lekures tende (ou!)
 
Une nuk e dij se cka ndodhi por jam dashuruar ne ty
U dashurova me nje grua te bukur dhe dua qe ta bej te lumtur
Me ty e ndjej ngrohtesin dhe dashurine e nje pasioni te rinise
Dua te te them se ti je e dashura ime dhe se dashuria e jone
nuk ka
mbarim (au!)
 
Kűldve: Infinity_disaster Kedd, 11/09/2012 - 15:57
Added in reply to request by brisa
Spanyol

Me He Enamorado De Ti

More translations of "Me He Enamorado De ..."
Arcángel: Top 3
See also
Hozzászólások